sosovky

Príspevok v téme: sosovky
Misis

Neviete mi poradit?Prvy krat pouzivam sosovky jednodenne...Pouzivam ich len prilezitoste, ale ked si ich davam do oka neviem z ktorej strany, skusala som uz aj z jednej aj druhej tak ziadna zmena, nikdy neviem z ktorej strany ich nasadit.Ako mi poradite?Ked ich mam v oku dost ich citim, co s tym?

Magy

misis - ano, kazdy par je na jeden mesiac (pri kazdodennom pouzivani). pri dobrej starostlivosti a podla konkretnych specifikacii tvojho oka a mechaniky sa obcas daju pouzivat aj dlhsie. mne to obcas vyslo aj na 1.5 mesiaca, ale potom som ich uz citil viac a ked som ich vyhodil a zalozil nove, rozdiel bol markantny.

Misis

Ma niekto skusenosti s mesacnymi sosovkami?Chcela by som sa opytat ako to vlastne je.Ked tam mam balenie o 6 kusov takze su to 3pary..Takze ked kupim jednu skatulku s 3parmi tak ich budem mat na tri mesiace?Pise tam ze vymena po mesiaci.Takze sosovky zahodim az po mesiaci a potom mozem zacat pouzivat dalsi par?

amandine

Misis, na škatuľke, rovnako ako aj na každom blistri MUSÍ byť uvedený dátum spotreby. Väčšinou je to za symbolom presýpacích hodín. Každopádne, šošovky majú nerozbalené životnosť cca 5 rokov, tak ak si nekupovala nejaké akciové, tesne pred uplynutím dátumu spotreby, budú určite v poriadku.

Misis

Mam este jednu otazku.Na skatulke od sosoviek mi nepise spotreba.Ako je to mozne?Do kedy ich mozem spotrebovat?Pouzivam celodenne-rano dam, vecer vyhodim, ale len prilezitostne

lochness

neviem ci ti tento link pojde ale tu to mas ukazane:

www.google.sk

sosovka otocena spravne pripomina tvar misky, teda ma taky obly okraj, nespravne otocena ma tvar taniera, teda jej okraj je taky ostrejsie vytoceny dohora... nijako si nespravne obratenou sosovkou neublizis, ale mozes pocitovat diskomfort, tak si to radsej zvykni skontrolovat pred nasadenim, neboj chce to len zvyk a cvik :)

jankaaaaaaaaa

ked ich vyberies z obalu tak su spravne otocene. takze pokial ich nebudes ty sama zamerne otacat, nemoze sa stat, ze si ich das naopak