Potreba

Príspevok v téme: Potreba
Putan

Neprosim vas o rady ako sa toho zbavit ani nic pretoze sama viem ze sa nezbavim Lasky v mojom srdci, nechcem sa zbavit Lasky k tej osobe pretoze ta Laska je uprimna ale on si mysli uplny opak. Milovali sme sa cely nas vztah a bol krasny ale postupne ho zacalo niekto alebo nieco ovplyvnovat. Zacal ma vidiet v inom obraze, bral ma ako niekoho kto niesom a kym som vobec nebola. Nadaval mi hnusne, prehraval si v hlave situacie ze niekomu roztahujem nohy pritom vobec to tak nebolo a ja sama viem kto som a urcite niesom kurva :( Nevazil si ma tak ako som to potrebovala, nedoveroval mi tak ako to treba a cakala som na ten den kedy mi uprimne povie do oci ze mi veri ale nedockala som sa :( Jedine coho som sa dockala je sklamanie a hadky :( Teraz som na tom dost zle a opustila som ho pretoze mi tolko krat slubil ze sa zmeni ale zda sa mi coraz viac ze to vobec nemyslel vazne ked mi to povedal :( Mna to velmi boli ze mi teraz vyvolava a vypisuje ze si uzivam, roztahujem nohy kade chodim, ze nanho vobec nemyslim a som stastna ze uz s nim niesom :( NIE mna to totiz to velmi boli pretoze som s nim chcela zostat, myslela som na buducnost s nim, rozumeli sme si ale nebola v tom nevera ani nic podobne, len to ze on ma mal v hlave ako stetku, ktora si uziva, tak sa aj ku mne spraval, nadaval mi a jednoducho psychicky ma tyral a mne to bolo velmi luto ze si to o mne mysli, dokonca este aj teraz. Ja len chcem aby ste si to precitali a napisali vase nazory pretoze ja nedokazem nanho prestat mysliet i ked mi vravi ze by najradsej splachol moje srdce do zachoda, ze by si radsej rozbil hlavu v ktorej ma ma a pod. :(

Putan

A ak chces vediet tak je mi velice luto ze nemal vo mne doveru pretoze on mi neveril uz zaciatkom nasho vztahu, poznali sme sa tak dva tri mesiace a stale mi neveril a neveri mi doteraz :(
A nie nekurvila som sa a nikdy by som sa nekurvila to mozem prisahat i pred bohom, on bol moj prvy partner s ktorym som kedy prezila sex a chcela, chcem s nim ostat navzdy pretoze je pre mna vsetkym ale nedokaze sa ani len pre mna zmenit.

Putan

Nechapem o com vravis, on nepracuje ale studuje tak ako ja, ja som nesla von so ziadnymi ciganmi tak sa nerob velice mudrim a to ze ma vo mne nedoveru, pricina je jeho psychika, kazdy kto si vsugeruje do hlavy ze jeho dievca je MOZNO rovnake ako ine tak si hned zacne domyslat a uz sa to vlecie cely vztah, dokazovat je nemozne pretoze ta nepocuva ale mysli si stale svoje. Ja som mu bola verna a nikdy som ho nepodviedla s nikym, NIKDY a ak si myslis ze ma mozes urazat tak laskavo uz nekomentuj nic pretoze nemas pravo nieco o mne vraviet. Tieto vianoce som mala ostat tu pretoze by sme byvali uz spolu a uz by som nechodila za nimi. Takze dovod to nebol.

Poison

ja mám toho už prežité a dobre poznám chápanie a vnímanie dnešných žien vlastne sú dve kategórie žien: jedna kategória sú kurvy a tá druhá sú ženy čo sa ešte nekurvili ... som rád že patríš do tej druhej kategórie

Poison

evidentne má v tebe nedôveru. on tvrdo pracuje a ty ideš vonku s nejakými dzigošmi pričom jeden by chcel s tebou niečo riešiť...hm pravdupovediac aj mňa by to znepokojovalo.
A to že si šla na vianoce za rodičmi tak on určite s pc nič nemal .. bol to len taký chlapský trik aby pol pánom situácie ..vieš asi ho hnevalo to že si nebola s ním na vianoce ale s rodičmi ..

Putan

Viete co mozem ja osrat vas vsetkych a vase blbe pripomienky, urobila som chybu ze som sem nieco vobec pisala. Snazit sa dokazat ze jeho myslienku su zle a ze niesom ta za ktoru ma povazoval je uplne zbytocne pretoze ani on ani vy a nikto nechape co chcem povedat a aky je problem, bol problem v nasom vztahu. :( Ked on dokaze vypisovat a ziadat o pomoc zbavit sa ma lebo som ho opustila, koniec mal aj svoj urcity dovod, z nicoho nic by som to nespravila pretoze k nemu citim viac ako ty POISON poznas.

Putan

Povedal mi ze to zacalo cez vianoce ked som odisla na tyzden k rodicom do zahranicia, predsa nevidim ich cely rok tak som tam dosla na vianoce. Povedal ze sa mu pokazil pc takze ani on ani ja sme nevedeli co kto robi :( Po vianociach ani neviem ako sme sa zacali viacej hadat a nasledne som mu povedala ze sa s nim rozidem pokial si ma nezacne konecne normalne vazit. V jeho minulosti bolo dievca ktore k nemu vobec nic necitila a on k nej hej a ona ho nechala pretoze sa jej lubil nejaky iny a povedal ze ho zmenila ale preco by som mala za to trpiet ja? :( Pred par mesiacmi som isla s kamoskou von pretoze cely cas som travila len s nim, aj cez tyzden po skole sme sa stretavali a cez vikend sme boli stale spolu, tak som povedala ze pojdem nachvilku s nou pretoze som vycerpana z tych hadok s nim. Isla som tam ale netusila som ze si doviedla frajera aj s jeho kamosom, bola som tam sotva 15 minut co som vysvetlovala tomu dotieravemu kamaratovi ze nedokazala by som podviest svojho priatela a neopustim ho len pre takeho ako je on. Svojmu priatelovi som o tom povedala no nejako mi neveril a vobec neveri :( Odvtedy boli len hadky a hadky, mali sme riesit nas vlastny byt ale stale mi vycital ze som neschopna ze on sa hada s rodinou a ja robim hovno, ze on vsetko musi a mne na nom nezalezi, ze potreboval polutovat a ja som mu lutost nedala pritom stale som mu vravela ze ak sa stane cokolvek tak stale som pri nom ako anjel strazny :( Ja uz fakt neviem co sa mohlo stat :( Jeho byvala za nim prisla po roku sa mu ospravedlnit a ziadat ho o druhu sancu, co sa stalo vtedy to neviem ale vazne vzivote by som nebola schopna roztahovat nohy kade tade ked som stale s nim a ked niesom tak trcime doma a pisem si s nim :(

Poison

podľa mňa si mu musela dať nejaký podnet na to aby si myslel že kade chodíš tam roztiahneš nohy. Možno prišiel na niečo čo mu ty tajíš a nevie ako ti to má povedať a preto ti tak nedôveruje

dada22222

a naco plytvat tolkou laskou pre niekoho kto si to nezasluzi, najdes lepsieho :) a to ze ti hovori ze roztahujes nohy, tak to je jeho paranoja

dada22222

dobre si urobila, ze si ho opustila, zazila som nieco podobne (sice sa to neda porovnavat pretoze mne nikto nenadaval az tak ako tebe), psychicke tyranie, ze niesom partnerovi dost dobra, ze sa len flakam, lebo som studentka a on ma 2 prace (nemusel tolko pracovat, ale on chcel), ze sa mam krajsie obliekat lebo vyzeram obycajne, nakoniec toho bolo viac a viac, teraz som stastna, mam noveho partnera, ktory ma miluje taku aka som.