Antikoncepcia Daylette

Silvia11

Ahojte, Daylette beriem druhy rok a som naozaj spokojna. Nemusim rozmyslat na 7dnovou pauzou, menstruaciu mam kratku a slabu, ale hlavne nie som taka naladova, ako som bola predtym. Vzdy pred menstruaciou som bola depresivna, unavena, pocitovala som uzkost. Moj partner bol z toho nestastny a ja som si nemohla pomoct. Odkedy beriem Daylette, tieto zmeny nalad zmizli. Urcite odporucam

oliva123

Ahojte, ja uzivam Daylette uz 4 roky a spokojna som, vsetko je uplne v pohode, ale mam pocit ze som z nej teraz za posledny rok pribrala 2-3 kg napriek tomu, ze stale cvicim a jem zdravo a ako keby som z nej zavodnena, hlavne pred menstruaciou- velke brucho, stehna, zadok, normalne na nohaviciach to vidim ako z dna na den ich mam problem zapnut :D Tiez rozmyslam, ze ju vysadim a uz ziadne tabletky nechcem. Cenovo vychadzaju 3 blistre- na 3 mesiace 33 eur.

Everka

Ahojte,ak ma niekto zaujem,mam balenie nepouzite daylette tabletky na 1 mesiac expiracia 1/2017 8 eur.mail evanbw@azet.sk

lea25

ja mam opacnu skusenost. predtym som brala softine, mavala som bolesti hlavy, napate prsia aj zmeny nalad. daylette beriem stvrty mesiac, 28 tabliet vkuse bez prestavky, co mi tiez viac vyhovuje a bolesti hlavy uz treti mesiac nemam, ani zmeny nalad. mne velmi vyhovuje tato antikoncepcia.

siminka

3roky som brala HAK karhleight , nemala som nikdy problem vahu som mala stale rovnaku, menstruacia ok, aj chut na sex bola. .lekar mi ju bezdovodne zmenil na daylette, zevraj je to to iste, len iny nazov. Tak beriem ju treti mesiac pribrala som 10kil, nemam chut na sex, a som velmi citliva. Doberiem blister a koncim.

Bety3

Ahojte, končím s HAK a ostali mi 2 blistre Daylette, predám ich za 18 eur. Ak by mal niekto záujem píšte na mail alzbeta.tomcikova@gmail.com.

nikuska2222

ahojte, chcela by som sa opytat, beriem uz 3 a pol roka antikoncepciu Tri-Regol, bolesti pocas menstruacie som uz nemavala /predtym este ked som nebrala boli niekedy neznesitelne/ a pocula som ze ked sa beru tabletky, nemali by byt bolesti..je to pravda? lebo posledne mesiace mavam opat dost silne bolesti a neviem ci to je normalne alebo to treba riesit s DR? ani tabletky od bolesti nepomahaju pretoze nemam bolest napr polhodinu vkuse ale tak ze minutu mam silne krce.. potom nic...o dve minuty znovu to iste..a takto sa mi to opakuje, ako kontrakcie :D dost casto a silno to boli ale len chvilu.. predtym som mavala klasicke bolesti ktore trvali dlhsie a ked som si dala napr paralen tak to preslo

SandraBratislava

Dobry den kocky,
Chcela by som sa opýtať ze ci nejaká slečna /pani nema na predaj jedno balenie daylette HAK pretože recept uz nemam platný a kedze nie som z Bratislavy a od pondelka potrebujem nove balenie tak by som velmi privitala pomoc.reagujte prosim len vazne.bratislava
Dakujem