Vyzerat na svoj vek ?

Príspevok v téme: Vyzerat na svoj vek ?
Maliska

ahojte chcem poradiit co mam robit :( som malicka 156cm a vyzeram na 14/15/16 len nie na svoj vek 20 :( aj v praci som mala problem lebo mi povedali ze vyzeram ako decko :( ked som s priatelom tak sa ho pytaju kolko mam rokov ze by mi tolko nepovedali :( este aj 16rocna mi povedala ze vyzeram na 15 :( prv som sa snazila robit ze mi to nevadi:( ale potom ked idem s kamoskami alebo s priatelom hambim sa ze som taka zasrana pri takych citim sa proste smutne ze to tak je :( ze nedokazem zapadnut lebo oni su vyspele a ja decko :(

Maliska

tak tie zlavy som ja nevyuzivala ale pracujem ako opatrovatelka aa rodina ma vzala na vylet a vtedy mi povedali ze im dali ze som ako ich dcera :) takze oni z toho mali vyhodu nie ja ... no to by som ani ja nevedela ako sa citit :( nezavidim ti :( ja mam este len 20 mozno sa nieco zmeni dufam :( viem ze byt stale mlada je vyhoda ale nie ze stale dieta :(

jajka001_

Maliska, ja mam 32 a tipuju mi 18, a to mam dieta takze sem tam utrzim hnusne pohlady, alebo sa ma pytaju ci to je moj brat. bohuzial neviem klamat a tak zlavy pre mladych nevyuzivam, pretoze ja nemam pocit ze vyzeram na 18 - vtedy som vyzerala inak. krajšie. tiez sa citim divne ked sa na mna divaju mladi chalani - su pre mna primladi, neviem ani ako sa mam tvarit. neviem co si myslia. co sa tyka prace, tak s autoritou nemam problem, skor s tym ze mna superenie co sa tyka vzhladu davno preslo ale mladsie baby nie. okrem toho uz davno nemam zaujmy ani rozum ani enthusiasm 18ročnej. viem ze vyzerat mladsie je vyhoda....ale len o par rokov
dalsia vec je tykanie, to sa mi tiez sem tam stane ze mi tykaju. aj dnes napriklad. hoci ja mladsim vykam :)

Maliska

podla mna to trapi viac dievcat zien .. lenze clovek stym nenarobi nic tak to je a bude :( Na tom nie je az tak nic zle ale je to dost neprijemne ked Vas kvoli tomu neprijmu do prace alebo ze sa Vas vsade budu pytat ci ste tu s rodicmi :(

goccia

Niekedy je to aj ponizujuce, ked ta ako tridsiatnicku v obchode "legitimuju", ked si kupujes alkohol. Proste, akym pravom :((

LETICIA

neviem ja som rada, ze tak vyzeram, no nie zase az tak na xichte, lebo sa viem upravit tak aby to vyzeralo a to mam 165 a 44kg a aj komicky vyzera ked baba je obrina a ma partnera fifipierka.

ana955

LETICIA, ja som velka baba :D Nie som sice tucna, ale mam taku stavbu tela, velke, siroke kosti.. no a aj tak mi tipuju o 8 rokov menej. Je to v tvari, nic s tym nenarobim.

Maliska

arabela ma pravdu :( ako nehovorim ze to nie je dobre je ale fakt vyzerat mlado a detsky je rozdiel :( lebo mat 25/30 a stale sa Vas budu pytat ze kolko mate rokov to je nieco ine :(

Maliska

no ja mam tiez vtipne historky cestovala som vlakom a ten co kontroluje listky sa ma spytal kde mam rodicov :D alebo som bola na vylete s rodinou v muzeu ta mi dali vstup ako pre dieta :D ma to vyhody ale aj nevyhody :) clovek sa stym musi naucit len zit :(

Arabela93

vám sa to povie - ,,buďte rady, že vyzeráte mlado"...lenže vyzerať MLADO a DETSKY je veľký rozdiel!!! verte, nie je nič príjemné, keď dospelej osobe tipujú, že chodí na základnú školu ...