Pracujes ako spolocnicka?

sweater

no ved jasne, ja chcem len poukarat nato, ze ked to nazves tak nic moc nevypovediac ze spolocnicka je to take prikraslene, ale ked sa povie stetka, kazdi vie ze sa jedna o zensku co sa necha omrdavat cudzimi kladami a tieto dokonca dobrovolne :D:D, este chapem keby z nudze cnost, viem si predstavit aj take pripady ale toto :D:D co vam podstiva praca prestala vonat? xD no mozno by sa to dalo aj inak poriesit nez takto radikalne, ale je to vas zivot, takze..

sweater

nazivajte veci pravymi menami, ked si predavacka tiez si nehovoris asistentka predaja :), nato len lakaju inzeraty, takze pekne stetka ziadna spolocnicka...

muršula

nájde sa tu nejaká žena, čo to ozaj robí a napíše svoj názor a skúsenosti??
takéto kecy si nechajte pre seba ..

chcela by som to robiť, tak ma to zaujíma.. dík

alle

inak nie vzdy je to so sexom, poznam minimalne 2 vplyvnych gayov, ktory si platia spolocnicky ako "hetero kulisu":) takze pochybjem, ze ich vecer sa konci sexualne...

alle

laurina, sama si napisala ze sa necha pretiahnut zenatym uchylakom, takze je na tom podobne ako jeho mila poctiva zena, len ona dostane zaplatene, ale nadrzany uchylak ten isty:)

aspon to hra na uprimnost, ze sa na cene dohodnu dopredu, nie ako ine, ktore randia so 60rocnymi muzmi "z lasky":)