Keby som bola disciplinovaná mohla som byť dávno štíhla!

Príspevok v téme: Keby som bola disciplinovaná mohla som byť dávno štíhla!
Tatiana007

Ahojte :-)
Potrebujem Vašu pomoc. Od januára! sa snažím zhodiť 5 kíl a dostať sa tak na hmotnosť 57-58 kíl akú som mala pred dvoma rokmi . Teoriu ovládam dokonale. Horšie to je s praxou. Pretože vždy to pokašlem. Vždy. Touto cestou si hladám niekoho,kto je na tom podobne ako ja . nechcem ale,aby toto bola dalšia téma ktorá časom zanikne. Ja si tu potrebujem s niekym PRAVIDELNE písať , podporovať sa a navzájom sa informovať čo a ako . Nie tak,že po týždni sa viac neozve.
Takže kto má !seriozny! záujem?:)

lenik27

Pomaham ludom pri chudnutí zmenou zivotneho stylu. 100% funkcne bez jojo efektu. Ak mate seriozny zaujem napiste mi na : lenik22@gmail.com
Spekulantom neodpisujem...len seriozne. Mam prakticke skusenosti 6 rokov s vysledkami.

nunulik

Tatiana ahoj... pravdepodobne som ta našla .. to čo potrebujem ja a ty si našla to čo potrebuješ ty napíš mi mail tvoj alebo na flasch17@azet.sk

nunulik

Tatiana ahoj... pravdepodobne som ta našla .. to čo potrebujem ja a ty si našla to čo potrebuješ ty napíš mi mail tvoj alebo na flasch17@azet.sk

Peta_a

Ahojte
Aj ja by som potrebovala si s niekym dopisovat u6 som sa pokusala yaloyit vela krat temu ale viac ako tyzden sa mi ju nepodarilo udrzat aby sa tam komunikovalo :D Ja potrebujem tie6 schudnut takych 6 az 7 kilo kedze mam vahu 60 kilo a chcem mat takych 55/54.. Chodim pravidelne na zumbu a stanzim sa pravidelne jest.. Takze vas prosim o nejake rady tiez:):)

He/na

darkdark
ahoj mozem vedet ako sa ti podarilo schudnut 12 kilo??
Ja potrebujem schudnut 6/7 kilo ..takze rada bz som vedela nejake dobre rady ako nato:)

darkdark

ja tiez!!! ja chcem dat dole tak 3-4 kg. schudla som pred casom asi 12 ale z tohto bodu sa neviem pohnut. pol kila dam dole a potom par dni zerem a som spat. alebo staci vikend pivko oslava je to tam :(. nemozme sa podporovat rovno tu? :)

ushko

ahoj tani.. pises, akoby si mi citala myslienky- som na tom uuplne rovnako.. a rada sa pridam :)
moj mail: miminko@atlas.sk..
Pa, Mirka*

radoba83

nechcem Vám kaziť ilúzie ale hlavne sa musí každý sám vedieť v hlave motivovať.. čítal som jednu knihu s názvom "vonkajšia motivácia je ako smrad" čiže pokiaľ sa nevieš sama motivovať tak ti nikto z vonku nepomôže aj ked áno tak iba krátkodobo na pár hodín alebo dní.. ešte v tej knihe rozoberal autor, že s vnútornou motiváciou sa človek rodí.. dodatočne sa nedá získať.. čiže bud ju v sebe máte, alebo nie. A potom tým pádom Vám nikto nepomôže.
good luck

spendlik

ahoj ja sa tiež pokúšam dať dole len 4kg a stále nič, neviem sa kontrolovať, ale od štvrtka som dala dole 1,45kg aaaaaaa pokračujem,baby už sa naserte!!!
váha 58,55kg cieľ:56kg do cieľa:2,55 kg

baaboo

ahoj :)...tiez sa rada pridam...v poslednu dobu som dost pribrala...a som dost na seba za to nahnevana....potrebujem dat dole okolo 7 kil....budem teda rada, ak sa mi ozves na ossekaa@azet.sk ....