Ži, nezufaj a chod si za svojim šťastim

Príspevok v téme: Ži, nezufaj a chod si za svojim šťastim
123nezufaj

Ahojte vsetci v prvom rade Vas chcem pozdravit :)
Napadla ma taka vec :) Zivot je len jeden vsak? Su ludia stastni su ludia menej stastni. Cim to je? Tí menej stastni sa menej snazia o to svoje stastie? Alebo je zivot ozaj tak nespravodlivy? Citam si tu rôzne problemy ludi, niektori poriadne uz zufaju im je venovana tato tema. Malo kedy tu niekomu nieco poradim, myslim si, ze niekedy ani nie je treba. Ved ked sa tu clovek s niecim zdôveri tak sa mu uz len tym, ze to napise ulavi :) Chcem Vam vsetkym odkazat, ze svet nemôze byt az tak zly. Na zdravi som spoznal dievca volam ju anjelik a zaviedli sme novy druh vitaminu tzv. vitamin U-usmev :) ten teraz posielam kazdemu kto je smutny :) chcem Vam odkazat, ze žite, chodte si za svojimi snami, neutapajte sa vo svojom ziali. Ak Vam tu niekto pekne poradi navstivit psychologa tak sa toho nebojte :) zivot mate len jeden a aj vy mate pravo na stastie na lasku na usmev :) o probleme rozpravajte niekto Vas obijme a den bude omnoho krajsi :)
ak to len jedneho cloveka povzbudi k tomu aby svoje nestastie premenil na stastie tak ma velmi potesi a urobi ma stastnym :)
posielam jednu velmi veselu pesnicku tak podme lietat :) a zabudnut na problemy :)
www.youtube.com

sweater

a ja mam zas rad tie ruzove okuliare na vasich ksichotoch, nehovorim ze treba byt stale pesimisticky ale z nicoho nemat radost, ale zas tvrdit ze vsetci mozme byt stastny, a ze tym ze sa na niekoho uskeris rozdavas radost to asi tazko, a mimochodom uz len na zaberoch v TV je uplne vidno ako su ti ludia v tretom svete stastny...

zuzankaa65

sweater, ja keby som sa narodila v Ugande...:-))) milujem tieto hypotetické hlášky...keby, keby...no, ale vrátim sa k tomu, keby som sa ja narodila v Ugande a bola by som to skutočne ja...moja osobnosť, dajme tomu v tej krajine...určite so svojimi životnými skúsenosťami, prežitými udalosťami, trápeniami a zraneniami...rozhodla by som sa byť v Ugande šťastná :-)))
Čo ty vieš, čo robí ľudí šťastnými v Ugande, čo myslíš, že keď majú zlé životné podmienky, hlad,vojnu a ja neviem, čo všetko, že tam ľudia nemôžu byť šťastný a usmievať sa? Nik tam nemôže byť šťastný, či ako? Ani jeden?
Ja žijem tu a mám svoje predstavy o živote tu. Robím čo môžem a viem, úsmev je to najmenej, čo môžem komukoľvek dať. Posielam aj tebe jeden :-)
Nezúfaj, ďakujem za tému, pridávam sa k tým, čo si dnes potešil. :-)

ojka

och, omega, tak to veru hej, ... a ja poznám aj takých ľudí, čo nedoprajú ani sebe a tie peniaze budú stále odkladať a odkladať a odkladať a pritom ich majú dosť, fakt. A v deravých topánkach budú chodiť.... to nechápem....

sweater

omg ja nic neporovnavam, ja len ze aka existuje vo svete spravodlivost, ze co spravili tie male deti komu ze sa narodili do takych podmeinok/sveta... napr., hovorim ze to aky mas zivot je mozno tak 2% ako si ho zariadis a tych 98% je nahoda..

0mega

nj, ale sebec si nedopraje ani sebe (niekedy) :D

cize sice nepotesi ineho, ale ani seba :)

netusim..

sice poznam ludi co by si dali aj koleno prevrtat za 5 eur.. tak mozno aj taky existuje no :D tj. je to potom uz skor choroba, zakladat na fyzickych poteseniach (napr ze si kupim boty) - resp. skor bysom prehlasil, ze ti ludia su za vodou, tj. nemaju svedomie, nemaju uvedomenie sameho seba, to uz aj moja korytnacka ma :) a preto ma zivot tazky.

ale ak si niekto neuvedomuje seba, tak to predsa nemoze byt zive stvorenie, v ziandom pripade :-)

cize invazia? :D

ojka

nezufaj, myslím, že si potešil viacerých (-:O
omega, ja proti nie som. Teda pokiaľ sa nejaká o nejakého sebca,egoistu ((:

0mega

nezufa,
ale notak, kde je tvoje nadsenie pre potesenie inych?
nekonci pri poteseni len 1 :P
ale spravu si rozsiril, to je zaklad ;)

studie preukazali, ze pokial darujete 5eur, tak budete stastnejsi ako ked tych 5 eur miniete pre seba..

kto je proti ?

123nezufaj

:) kazdy si tuto temu pochopil po svojom :)
tak teda po prve ja netvrdim, ze zivot je spravodlivy treba pozorne citat a vsimat si aj otazniky :)
po druhe nikomu tu nehovorim, ze ma od problemov utekat, ale naopak chcel som touto temou povedat, ze ludia co maju psychicke problemy aby sa nebali zit tak ako si zelaju. Vravi sa, ze nedovol aby Ta strach vyradil z hry a preto aby sa nebali svoj problem riesit, ale aby sa mu postavili :)
po tretie niekedy sa netreba zamyslat az tak hlboko ako niektori tu :) staci prijat ten vitamin U a nerozoberat kto v akom svete zije lebo sa staci len na dnesny svet pozriet a kazdemu je jasne, ze to nie je prechadzka ruzovou zahradou.
po stvrte napisal som, ze staci ak potesim len jednu osobu alebo ak povzbudim len jednu osobu a to sa podarilo :) potesil som Lauru a tym padom je misia tejto temy splnena :)

sweater

a pre teba nezufaj, nie zeby som ti to zelal, ale pravdepodobne raz dostanes od zivota strasny preplesk, tak prosim ta, pre tvoje vlastne dobro nelietaj v takych vysinach lebo potom s teba zostane len flak na zemi ked sa rozplacnes...