Ži, nezufaj a chod si za svojim šťastim

Príspevok v téme: Ži, nezufaj a chod si za svojim šťastim
123nezufaj

Ahojte vsetci v prvom rade Vas chcem pozdravit :)
Napadla ma taka vec :) Zivot je len jeden vsak? Su ludia stastni su ludia menej stastni. Cim to je? Tí menej stastni sa menej snazia o to svoje stastie? Alebo je zivot ozaj tak nespravodlivy? Citam si tu rôzne problemy ludi, niektori poriadne uz zufaju im je venovana tato tema. Malo kedy tu niekomu nieco poradim, myslim si, ze niekedy ani nie je treba. Ved ked sa tu clovek s niecim zdôveri tak sa mu uz len tym, ze to napise ulavi :) Chcem Vam vsetkym odkazat, ze svet nemôze byt az tak zly. Na zdravi som spoznal dievca volam ju anjelik a zaviedli sme novy druh vitaminu tzv. vitamin U-usmev :) ten teraz posielam kazdemu kto je smutny :) chcem Vam odkazat, ze žite, chodte si za svojimi snami, neutapajte sa vo svojom ziali. Ak Vam tu niekto pekne poradi navstivit psychologa tak sa toho nebojte :) zivot mate len jeden a aj vy mate pravo na stastie na lasku na usmev :) o probleme rozpravajte niekto Vas obijme a den bude omnoho krajsi :)
ak to len jedneho cloveka povzbudi k tomu aby svoje nestastie premenil na stastie tak ma velmi potesi a urobi ma stastnym :)
posielam jednu velmi veselu pesnicku tak podme lietat :) a zabudnut na problemy :)
www.youtube.com

Karol789999

Ty ked si písal tieto riadky,musel si byt poriadne v oblakoch ... žiješ si svoj život a nevieš čo znamená utrpenie,sklamanie a iné veci asi ...

Cvrk: úplna pravda,pekne riadky na zamyslenie si napísal/a.

cvrk

život a spravodlivý?myslím,že sa v tomto úplne mýliš...keby je život spravodlivý tak ako píšeš,tak prečo teda trpia ludia ktorí v živote nič zlé neurobili?a preco netrpia ludia ktorí si to naozaj zasluzia?a toto urcite spravodlivost nie je a nad tymto sa treba zamysliet....

slnečnicaa

nezufaj-ten príspevok si čítam už druhý krát a mám pocit, že to písal zhulený človek, sorry :-D
A že je život spravodlivý? To ma tiež pobavilo :-D

Genesis

bibi123

hehe boze toto su ale keci :) svet je spravodlivy jooj idem sa silno ale vazne silno pousmiat :) ... chod sa pozriet na onkologiu alebo na skupinove terapie :)
V drtivej vacsine tam najdes uplne uzasnych ludi ktorí cely zivot nikomu nic zle nespravili a ktorých tento spravodlivy svet skopal do gulicky.

bibi123

pekna myslienka:o))) Myslim si, ze zivot je celkom spravodlivy. Ak sa clovek sprava cely zivot cestne, je dobry, snazi sa pomahat druhym, tak sa mu to jedneho dna vsetko dobre vrati. Len sa netreba poddat tazkym chvilam...