Ako sa pripravit na analny sex?

Súvisiaci obsah

Blacka

ahojte, zopar dni sa uz s partnerom rozpravame o analnom styku, ja osobne to moc nemusim, hoci som to este neskusala.. dnes sme sa trosku jasili, jeho ruky behali po mojom zadku, a zrazu som v nom citila jeho prsty. Na jednej strane ma to strasne vzrusovalo, ale na tej druhej mi to prislo uplne zvlastne... potom sme sa o tom nejako rozpravali, ze co sa vlastne stalo, nic nenormalne samozrejme. Len cely den mam tam vzadu taky divny pocit, akokeby som otvorena alebo tak.. Dokonca sme premyslali aj nad tym analnym stykom.. ja by som to v pohode chcela skusit, aj partner, ale uz odmalicka mam problemy so stolicou, ze mavam zapchu a nejde to zo mna len tak lahko.. cize nemozem sa vyprazdnit vtedy ked sa na to chystame, proste to nejde... takze sa obavam, ze by to bolo dost bolestive, hoci by som bola uvolnena, vysprchovana a vlastne vsetko, okrem toho vyprazdnenia.. co odporucate alebo co navrhujete???

to je jedno

a ako to je keď to chce skúsiť aj chalan. Nie je žiadna bukva, len zo zvedavosti. Skúšal som si to sám a dosť ma to vzrušovalo, nie je na tom nič čudné?Na čo si treba dávať pozor a do akej veľkosti sa to doporučuje?

Qviksina

Ja patrim k tym zenam co maju radi analny styk... Co by som mohla poradit...snad len tolko ze ste dvaja v postely a na prvy raz to nemusi vyjst..Treba sa hrat navzajom a skusat.trpezlivost ruze prinasa ...skusali sme to asi 5 krat a neuspesne... strasne to bolelo...Treba si naist svoju vlastnu techniku...Lubrikant je skvela vec ktora pomoze a treba zasuvat kusok po kusku...Ja s partnerom to robim tak ze zo zaciatku si ho zasuvam pomalicky sama az pokial ho nedostanem cely do seba...potom uz to je jednoduche a neboli to Predtym sme to robili tak ze on zarazal ale nevedel odhadnut kolko uz moze a ja som trpela...takto je to krasne pre oboch...

Co sa tyka hygieny...treba ist na WC a to staci.... kondom tiez nepouzivame...tak je to pre mna krajsie..

alex25

Vcera sme to s priatelkou skusali a je to parada pre oboch, ale mam otazku. Vystriekal som sa jej do zadku. Neuziva antikonciu, ale to nevadi. Nemoze otehotniet, nie ?

marmarina

Ahojte mozem vam povedat ze som sa toho tiez dost bala a nechcela som to vyskusat. Ale moj priatel ma strasne o to prosil. Tak som mu po case vyhovela a zo zaciatku to trocha bolelo ale vobec nie nejaka strasna bolest najdolezitejsie je maximalne sa uvolnit nemozes byt nervozna musis to chciet vyskusat a byt uvolnena. Uz sme to robili viac krat a kazdy krat je to lepsie a lepsie. ALE musi ist pomaly. A zo zaciatku by tam nemal ist ani cely tak do tristvtky :) Teraz uz je to fakt super osviezenie paci sa mi to a hlavne ked sa mi pri tom hra s klitorisom vtedy je to bomba. :) A este k tomu ze ked ho "o*akate" . Mne sa to stalo po prvy krat ked sme to robili a netreba sa hanbit pokial ste s priatelom normalny tak sa tomu este zasmejete ako my :) Viac krat sa mi to uz nestalo treba sa vypraznit predtym a umyt a ak nepouzivate kondom (ani my nie) tak tiez aj potom sa umyt :) odporucam vyskusat trpezlivost ruze prinasa :))

marmarina

Ahojte mozem vam povedat ze som sa toho tiez dost bala a nechcela som to vyskusat. Ale moj priatel ma strasne o to prosil. Tak som mu po case vyhovela a zo zaciatku to trocha bolelo ale vobec nie nejaka strasna bolest najdolezitejsie je maximalne sa uvolnit nemozes byt nervozna pretoze potom sa ti stahuje ta dierka a je to neprijemnejsie musis to chciet vyskusat a byt uvolnena. Uz sme to robili viac krat a kazdy krat je to lepsie a lepsie. ALE musi ist pomaly. A zo zaciatku by tam nemal ist ani cely tak do tristvtky :) Teraz uz je to fakt super osviezenie paci sa mi to a hlavne ked sa mi pri tom hra s klitorisom vtedy je to bomba. :) A este k tomu ze ked ho "o*akate" . Mne sa to stalo po prvy krat ked sme to robili a netreba sa hanbit pokial ste s priatelom normalny tak sa tomu este zasmejete ako my :) Viac krat sa mi to uz nestalo treba sa vypraznit predtym a umyt a ak nepouzivate kondom (ani my nie) tak tiez aj potom sa umyt :) odporucam vyskusat trpezlivost ruze prinasa :))