Ako sa pripravit na analny sex?

Súvisiaci obsah

huhu

Klystír je veľmi dôležitý. Lebo bez neho bude strkať penis do humusu a keď ho vytiahne určite nebude čistý. Najlepšie je odskrutkovať zo sprchy ten rozprašovač a hadicou si nastriekať vlažnú vodu. A to všetko aspoń 3 krát aby to bolo dokonale vyčistené...
Samozrejme nastriekať a isť na záchod a to 3-4 krát a potom môže byť anál aj pekný.
Bez klystíru to neskúšajte!!!

analo

nejak zábudate na " kto maže, ten jede"
odporúčam lubrikant, bez toho to fakt nejde a je to nepríjemne a bolestive.
AKo niekto uz napísal, treba sa uvolnit a muzi by mali byt nezní a opatrní.

100 ludí - 100 chutí. Mal som partnerku, ktorá análny sex veľmi oblubovala a vždy pri nom dosiahla orgazmus. Moja terajšia partnerka nechce ani vyskúšať - respektujem samozrejme :o)

horr

ahoj thalia,tak to sa aj mne stalo.
ano ked je to omylom tak to bolí.
ale pokial to xcete vyskúšat -nie náhodne- tak suhlasím s natáliou 222
dosť záleží aj od partnera.

thalia

Raz sa mi partner počas milovania nahodou zošmykol a trafil sa do nespravnej dierky, do analu, bolo to celou silou a ukrutne ma to bolelo. Prislo mi zle, zbledla som a bolo mi na odpadnutie....Inač anal vôbec nepraktizujeme, zda sa mi to zbytočné ked na sex mam inu dierku:-)

natalia222

Ja to úplne milujem. Je to super. A vôbec na to netreba nejakú špeciálnu prípravu.Len sa treba uvolniť a mať nežného a ohľaduplného partnera. Zo začiatku je to nepríjemné, ale musíte byť trpezlivé...Potom to stojí za to..:o-)))

horr

ahojte.nooo.skusila som.raz za pol ročka to mozem:)
my sme pouzili vééla lubrigantu a moj priatel isiel do mna velmi jemne a pomilimetroch,takze to nebolo zlé.
je natom daco vzrušujuce.ale zálezí od povahy a chutí.
nie je to nič hrozné podla mojho názoru,
ja som len "po" mala miernu hnačku:))

placebo

klistir?? niee... sice som to este takto nerobila a tiez by ma zaujimalo, ako "na to" ale klistir podla mna netreba. len sa normalne poumyvat, vyk**** a to uplne bude stacit. no pocula som, ze anal dokaze poskodit zvierac natolko, ze jedneho dna budes musiet nosit plienky:) neprijemne. a este to aj udajne dost boli. ma niekto skusenosti?