Panna u gynekologa - cez konecnik alebo cez posvu?

lilinka

Draha Andie, ty mna poucovat nemusis. Ja nie som ta infantilna babenka, mam uz svoj vek, rozhodne nie som pubertacka. Toto tu uz absolutne nema uroven a aby mna niekto poucoval, tak akoze diky...koncim, nebudem hadzat hrach o stenu.

timea l

čo?! schudnut pri sexe?! a to kde si taku hlupost počula??? Pri sexe môžeš tak nanajviš pribrat a ne schudnut,tak sa uvedom!!!!!

januška

neboj o nic neprides a neni to nijaka hanba...rozhodne sa nezahadzuj s nejakymi straymi len za to ze oni maju zaujem o teba...taki nech si hladaju mlade v bordeloch...im ide totiz vacsinou len o to,cest vynimkam.

šeda myška

Prosim vas,tak sa už uzvite na ten moj problem mne sa už žit nechce lebo som sama,a vy odpovedate len na hlupe pervezne otazky,a normolne si nevšimate!!!!

šeda myška

Mam 17 a ešte som sa nikdy nebozkavala,s nikym som ešte nechodila,mam pocit že to tak zostane stale,maju o mna zaujem len stari chlapy (35-50rokov)Čo si myslite o tom je to so mnou normalne??? PORADTE MI PROSIM

andie

ach, keby tato debata nebola taka infantilna, tak sem mozno este niekedy aj nieco napisem. draha lilinka, ked budes starsia pochopis, ze posva sa od vzrusenia sama nenatahuje ;) ak v nej mas penis, tak ano, o par milimetrov a nie z 5cm na 16 ;)