Nerozhodná..mám ukončiť vzťah..?

Príspevok v téme: Nerozhodná..mám ukončiť vzťah..?
emma_l

Ahojte,
už dlhšiu dobu rozmýšlam, či mám pokračovať v mojom vzťahu..chodím s ním rok a pol, on ma neskutočne miluje, ale ja cítim, že ho mám asi len rada. Z času na čas mám pocit, že ho lúbim, ale vždy to je len chvílkové. Velmi mi na ňom záleží a nechcem mu ublížiť, ale neviem či to mám ďalej naťahovať. Je pravdou, že mi je s ním fakt dobre, cítim sa milovaná, je to najužasnejší a najpozornejší chalan na svete, ale..

Agnes999

Kokso ine riesia nevery, chlad vo vztahu, neuctu, nadavky, tebe je dobre, si milovana, nemate ziadne problemy len si nie si ista ci ho vlastne lubis? Vsak sa na neho vykasli, mozno najdes takeho, co sa ti z neho budu nohy podlamovat a bude ta bit. Tak tu nudu co teraz prezivas uz mat nebudes.

xman:)

Chlap vam da vsetko na svete a stale sa len stazujete,co chces aby ta urazal preplesol sem tam ,chlastal s kamosmi a na teba sa kaslal, potom ho budes aj lubit.Skodia vam telenovely a podobne veci,vaz si co mas co robi pre teba..

Bubu****

myslím si, že ked sa rozídete neskôr, môžete byť už aj pohádaní a z toho priateľstvo už nikdy nebude. Urob to tak, keď to už chceš urobiť, aby si mala cestu späť aby si sa k nemu prípadne vedela vrátiť, alebo aby ste ostala kamarátmi. Neurob tú chybu čo ja, že čakáš do poslednej chvíle, a stratíš tak dobrého kamaráta, pekný vzťah a neviem čo všetko ešte a stanete sa najväčšími nepriateľmi.

maťulindáááá

rozíjd sa s ním, už ked jeden vo vzťahu si nie je istý tak neverím že sa to zlepší, ty necítiš to čo by si mala a ked vravíš že si k nemu aj zlá sem tam tak on sa tiež z toho nemože cítit dobre a navyše trápite sa obaja, ostante kamarátmi dajte si trebars aj prestávku a zotried si myšlienky, možno zistíš že ti hrozne chýba a date sa opať dokopy.veľa šťastia

emma_l

aj ja som mala podobný vzťah tiež v rovnakom veku, zo zač.sme sa nemuseli, ale teraz sme dobrými kamarátmi..tak velmi by som sa do terajšieho chalana chcela zamilovat a viem, že by sme boli obaja neskutočne šťastní, ale ono to bez tej lásky asi nejde :( už len pri pomyslení na rozchod to velmi bolí a objaví sa mi hrča v krku :( neviem čo mám robit..a ked si predstavím aká som k nemu často zlá, obdivujem ho, že ma stále miluje..

Bubu****

keď som mala 15 chodila som s jedným chalanom, s ktorým sme sa veľmi ľúbili, no ako deti sme obaja nemali utriedené, to čo od života chceme a náš rozchod je mi dodnes veľkou záhadou. No napriek tomu - sme ostali veeeeeeľmi dobrý kamaráti. Dokážem sa s ním porozprávať o hoci čom. Základy na budúce vzťahy sme si položili navzájom takže sa spolu rozprávame aj o terajších vzťahoch. Tým chcem povedať, že aj s veľkého vzťahu vie byť krásne kamarátstvo. Chvíľu to bude síce bolieť, ale pokiaľ si tak dobre rozumiete, možno sa stanete dobrými kamarátmi. Keď to už inak nevidíš...

emma_l

ďakujem za radu, je škoda, že si si takým niečím musela prejsť..
Moj chalan o tom vie, že moje city k nemu su nahnuté. Už som sa aj odhodlala rozísť s ním, ale prosil ma o šancu, dala som mu ju, ale stále je to rovnaké. Super si spolu rozumieme, a už dlho sa snažím lúbiť ho, len akosi to enchce prísť a je mi z toho ťažko, pretože on je naozaj dobrý a rozumný chalan a vždy sa ku mne užasne správa, len tá láska tam chýba :(

Bubu****

niečím podobným som prechádzala aj ja s mojim bývalým. Vôbec som si nebola istá s našou spoločnou budúcnosťou a ešte kooooooopec ďalších vecí. Náš vzťah bol pekný len on ako človek zlyhával. Dneska je to človek, ktorého nechcem už nikdy v živote vidieť pretože po rozchode sa ku mne zachoval tak ako sa správal ku všetkým naookolo. Keď si si neni istá, vyžiadaj si čas na urovnanie myšlienok, povedz mu aké máš pocity, myslím, že by to mohol pochopiť. Niekto hovorí, že lúbiť sa dá naučiť. Ja by som pocit úprimnej lásky nevymenila za nič na svete. Ale hovorí sa aj, že po dvoch rokoch príde vo vzťahu ku kríze. Možno si sa do nej dostala len trošku skôr a ak prežijete toto obdobie pochybovania, zostanete spolu do konca života. :-) ale jednoznačne si utrieď hodnoty a pocity a potom sa budeš môcť ľahko rozhodnúť ako ďalej