Milujem spolužiaka, ako ďalej ?

Príspevok v téme: Milujem spolužiaka, ako ďalej ?
Carellova

Ahojte !

Mám 17 a KONEČNE som sa zalubila do niekoho kto nieje o 20 rokov starší alebo nieje môj učiteľ. Zaľúbila som sa do svojho spolužiaka. Avšak on má len 15 no z našej triedy je najvyspelejší - mentálne. Nespráva sa ako malé dieťa, je rozumný a taký nekonfliktný.

Sme spolu v triede už druhý rok. Vždy som ho považovala za dobre vyzerajúceho no teraz som sa doneho úuuplne zamilovala. Neviem naňho prestat mylieť. V škole sme zatial ani len spolu neprehovorili ;( On je taký tichší ale nie zase uplne šedá myš. Ja som tiež nejak ako on. Zajtra za ním pojde moj spolužiak ppvedať mu o mne. Že sa mi páči a tak. Strašne sa ale bojím toho že mu to bude jedno.

Velmi by som chcela aby sa mi prihovoril alebo mi napísal. No doteraz si ma nevšímal ani ja jeho takže neviem.

Čo myslíte ako mu dať najavo že ho chcem spoznať viac ako spolužiaka ? Mimochodom na vzťah moc nemá času lebo stale ma treningy rano poobede večer ale ja tiež nie som typ ktorý sa flaka povonku.

Prosím poraďte ...

Dakujem !

Car..

blondula

ja som sa na stretavke zo zakladnej skoly po 10 rokoch dozvedela,ze ma lubil spoluziak,ktory ked sa na mna kukol,hned som bola cervena jak uvareny rak :DDDD tiez som bola do neho zalubena ! takze by to mal vediet...

dariana

skus to s nim cez internet ale pod inym menom a poriadne dlho ho natahuj nesmies sa s nim stretnut nic neunahli pa

xxxxxxxxxxxx

tak tak...ved uz niesi v skolke zeby ste si cez inych nieco odkazovali...ved sa mu nejako prihovor v ramci ucenia a tak...alebo sa zacni zaujimat o sport ktory robi...

rb997

1. Najvacsia blbost je to, ze to ide povedat dotycnemu niekto iny...kamarat, a nie ty
2. Konaj! Ked ho lubis, tak dokazes pre t spravit vsetko!
Drzim palce