pre vsetkych mladych (kludne aj starych)

Príspevok v téme: pre vsetkych mladych (kludne aj starych)
skaufinin

mozeme mat este pesimistickejsiu buducnost? svetova ekonomika sa rozpada pred ocami, tisice tisicov moslimov denne prudia do europy a nasilne uplatnuju sariu a vsetky ich zakony na kazdeho bez rozdielu, s atomovkami a novymi zbranami to bude najkrvavejsia svetova vojna, cigani nas okradaju cez dane aj na uliciach, vsade je spina a neporiadok a nikto z kompetentnych sa o to nestara, totalna dekadencia umenia, kultura rzodrobena na kusy z ktorych vacsina nema v sebe NIC, komicke rebricky hodnot, skuste sa niekedy zapocuvat, ako sa matky rozpravaju s 3rocnymi detmi (to co si urobil?? si kompletny? *facka* a co ja s tym teraz?? ty si fakt idiot!!), bojim sa zacat o vojnovych a hladujucich krajinach... je to prilis zle nez aby sa to dalo komentovat. ma zmysel tu zit?

skaufinin

Nebojim sa. Viem, co sa moze stat, ale pre mna nie je riesenie snazit sa prezit. Velmi dobre si uvedomujem luxus svojho zivota (facka sa nekona). Ci to je alebo nie je realn svet-co sa na tom zmeni? Je jedno ci je to vyprovokovane a ci to je niekolko par jedincov svetovy plan. Pytam sa- byt ci nebyt?

0mega

skaufinin

smiali sa mi ludia aj VS vzdelani, aj bezni, hlavne som bol za sialeneho paranoida :)
a tak som isiel solo a tak mozem kludne spat (este nie tak celkom, je to komplikovane ako svina, pravdupovediac)

jankaaaaaaaaa

30-40 rocny interval, na drsne padnutie na hubu (vid krizu v 78, vojnu v 45 a 18 medzitym kriza, kriza v 18xx y-krat)
no za 100 rokov, to bude to iste, len sofistikovanejsie

0mega

dobre, facku som dal a teraz pocuvaj.

1.
"s atomovkami a novymi zbranami to bude najkrvavejsia svetova vojna,"
ver mi, ze atomovku nito nebude mat gule pouzit, pokial vsetko pojde podla planov*

2.
toto nie je realny svet, je to UMELE, vyprovokovane!! ja neviem - ku mne nie je nikto vyslovene zly, nikto ma na ulici neprepadol, ale neviem ci je to karmou, vyzorom tvrdeho jedinca.

3.
bojis sa? fajn.. mas na to pravo, ale co robis pre to aby si kludne spal? kolko vody mas doma? vo flasi? co spravis ak prestane tiect voda? kolko mas jedla? ak pride hyperinflacia, ako ochranis svoj majetok? mas nejake miesto, kam bezpecne s rodinou odides, ak sa stane to najhorsie?

4.
vitaj v klube

skaufinin

nerozumiem, o co ide.. tympadom som sa nesmiala. myslim ze by sa smial iba blb. a taky sa na tuto temu pravdepodobne neozvu. lets ignore that.

jankaaaaaaaaa

v kazdom obdobi prechadzalo ludstvo inymi problemami.. v dnesnej dobe mame take problemy. kto vie co bude o 100rokov, kam sa to az dotiahne..

0mega

Pre 99,99% ludi, co sa mi smiali, ked som toto spolu so sto ludmi predvidal.

Bavili ste sa dobre ?

Nech sa paci, damy a pani, tu je Vas ucet.