Bolesť kolien, klbov

Príspevok v téme: Bolesť kolien, klbov
0_0

Ahoj mam 15 rokov a pred dvoma rokmi som pri športe nejako čudne skočil a puklo mi v kolene mal som strašne bolesti a nemohol som chodit bol som u chirurga a powedal mi že to mam iba natiahnute taktiež ortoped mi to povedal. Doteraz mam pod jablčkom citlivu hrču ktora na dotyk boli su stym problemi pri aktivnom športe ma boli koleno ale nemôžem zrobit ani drep lebo mam bolesti prosim odpovede :(

A ešte jedna vec hravam taktiež futbal a pri silnom kopnuti do lopty mam bolest bedroveho klbu aj na lavej aj na pravej nohe. Vopred dakujem za odpovede prosim poradte mi ako sa zbavim bolesti klbov :(

RNG

Nezabudajte na klbovy maz, lebo ako sa hovori v porekalsdle, "kto maze ten jede"
Malo klboveho mazu znamena ze sa klbu urychlene vydieraju a vzniknu tam zapaly.
Na klbovy maz stai jest 2 avokada tyzdenne, alebo brat 500 mg CMO.

Majo28

ja hrávam aktívne basket a mal som tiež problém s natiahnutým väzivom pod kolenom. Tiež to bola hrča pod kolenom. Všemožný doktori nič vážne neobjavili a mňa to stále bolelo. Všetci mi vraveli, že si mám dať od športu pokoj a ono sa to spraví. Tak som asi na 1/4 roka prestal hrať a začal som pravidelne brať kolagén a chondroitín. Tkatiež som si u ortopéda vybavil bandáž. Po istom čase som skúsil koleno viac zaťažiť, ešte trochu to bolelo, ale bolo to výrazne lepšie. No a postupom času to úplne prešlo. Myslím, že je teda dobré užívať výživové doplnky pre kĺby a dať si aspoň chvíľu so športom pauzu.
Chondroitín a kolagén som si objednával cez internet od znački nutristar.
Tak dúfam, že to bude lepšie,držím palce!!

nim

Mám tie isté problémy a mám len 18, kedysi som aktívne športovala, vyše 5 rokov v kuse, od tej doby mám tieto problémy. Lekár, resp. ortopéd mi tiež povedal že mám natiahnutí väz, ale mať ho natiahnutí už 2 roky je podľa mňa nereálne. Taktiež si neviem rady ..

ojka

nooo, tu radu s tým lekárom ale netreba podceňovať, tak ak nemáš z tej hry dobrý pocit, čo asi nemáš, tak to fakt neodkladaj...

ojka

no tiež neviem, či ti maste pomôžu,.... zatiaľ skús užívať výživové doplnky (keď chceš voľnopredajné) alebo skoč si k doktorovi pre predpis na iné a rovno sa mu zdôver so svojimi problémami, to bude asi najistejšie...
držím palce...

0_0

asi sa blbo stravujem to hej mal by som zmenit jedalniček :) ak niekto poznate nejaku mast napište budem len rad aka komu pomohla.

bubobubo

coby bol magor. ved dobre ti napisal. masti ti nepomozu ak si si pukol nieco ci co si to vobec stvaral. v takom mladom veku ta nemaju co boliet klby. bud to mas geneticke (a tympadom ti tu nikto nepomoze) alebo sa len blbo stravujes. a co si ortopeda nevyspovedal ked si unho bol?

0_0

tpch si magor ak mi vieš poradit mast ktora ma zbavi bolesti tak napiš ale ked si chceš z niekoho robit srandu tak chod na ine forum!