uhana zadaneho chlapa?

Príspevok v téme: uhana zadaneho chlapa?
lilecek

Ahojte,

potrebujem poradit pretoze naozaj neviem ci je to len moja paranoja alebo mi ide po mojom partnerovi jedna hm...slecna.

S priatelom sme spolu 5 rokov, byvame spolu. Ide o to ze sa mu v poslednej dobe dost casto zacala ozyvat jeho byvala spoluziacka zo zakladnej (do kt. bol mimochodom vtedy zalubeny). Vypisuje mu do prace na skype, vypisuje mu aj na facebooku (ked mali stretavku pisala mu citujem: zlatko dufam ze prides). Navyse ho minule zavolala na kavu v sobotu!...a dobre vie ze je zadany. Niekedy ho vola cez tyzden na obed. Priatel je s nou v kontakte aj pretoze robi v podobnej brandzi a tak mu vie vzdy vybavit zlavy a pod. S priatelom sa o tom normalne bavime, vacsinou to obratime na srandu a ja si ho doberam :) Ale v skutocnosti mi to neuveritelne vadi a tej fuchtle by som vysklbala vlasy.... myslim ze po nom ide, pretoze dobre vyzera, povahovo je super, a navyse este aj dobre zaraba...a akoby to nestacilo rozisla sa teraz s jej dlhorocnym priatelom.... naozaj neviem ako sa jej zbavit a naozaj nechcem priatelovi nic zakazovat nakolko mu verim...ale to viete zenske vedia byt pekne mrchy ked nieco chcu....

Myslite ze som naozaj paranoicka alebo to nie je v poriadku? Dakujem za nazory :)

lilecek

tak ale predsa od neho nemozem ziadat ze nech ju laskavo zacne viac ignorovat predsa len spolu chodili niekolko rokov do skoly... nikdy som nebola ziarliva ale toto mi vyslovene vadi hlavne ked ja vidim, ze ona nie je take neviniatko a on nie... :(

najradsej by som jej napisala ze si to nezelam...ale z toho by som vysla ja ako ta blba...