DIVNA KAMARATKA....

Príspevok v téme: DIVNA KAMARATKA....
lilinka82

Ahojte chcela by som vediet len vas nazor na vztah s mojou kamoskou.Obe sme mamicky ja mam dve deti ona jedno.Ich rodina je bohata a to az prilis oblieka si len same ultra drahe veci a takto rozmaznava aj svoju dceru,byvaju v dome oproti ktoremu je ten nas chatrc.Aj som sa najprv divila ze sa priateli so mnou.Zo dna na den je ale divnejsia.Napriklad nas pozve na navstevu a o minutu vola ze musi ist matke zafarbit vlasy.Stalo sa to uz viackrat.Alebo sa mame stretnut vonku ze ideme na prechadzku ja mam male mimino to viete kym sa oblecieme....no jej nikde ani nezavola ze nepride a na druhy den ma vyhovorku.Ja na nu netlacim,nikdy nic zle som proti nej nemala no jej spravanie je cudne.Zato oni su u nas kazdy den.Mam pocit akoby sa za mna hanbila akoby som bola pod jej uroven.Ked zapne skype a vidi ze som online hned sa vypina.Na druhy den sa sprava akoby sa nic nestalo.Uz fakt neviem co si mam mysliet((((Ono mi to zle padne pretoze ked ona potrebuje mna tak vsetko hodím bokom ale ked ja mam prist k nim tak same vyhovorky.

jajka001_

skusila si sa s nou o tom otvorene porozpravat? mozno su to len blbe nahody a ty si to domyslas, mozno nie, treba si to vyjasnit z oci do oci.