plavecký kurz pre dospelých

Príspevok v téme: plavecký kurz pre dospelých
neplavec

Ahojte, neviete o nejakom plaveckom kurze pre dospelých v BB kraji? ale upozorňujem, že pre úplných neplavcov , mám 20 a neviem plávať a ma to fakt štve, lebo sa mi to páči.. ale kedže rodiacia su tiež neplavci tak v mladosti ma to nemal kto naučiť a ked som mala uz tých 15 tak som sa zato hambila, a teraz to lutujem.... lebo ked vidim na kupku páriky jak spolu plávaju tak im to ozaj závidím... je vobec taký kurz, neni to len pre deti?

dazdovka666

Kazde stvornohe zviera dokaze od malicka plavat, nie clovek. Tiez patrim k neplavcom a tiez ma to dost mrzi, aj sa kazdy rok snazim naucit sa, ale hold, pri tomto pocasi, ake posledne roky v lete byva, akosi "nestiham" :D... Ale suhlasim s nazorom, ze najlepsie je asi naucit sa sam... nech ti niekto da prislusne instrukcie a skusaj sama. To by asi ozaj chcelo ten bazen za domom ;)...

jankaaaaaaaaa

jasne ze to ide same a kazdy sa naucit plavat sam. nikto za nikoho neplave
ale to sa treba NAUCIT co ako treba robt. to nie len tak ze hodis cloveka do hlbokej vody a uz vie co a ako. clovek si to musi skusat ze ako a cim pohybovat a kedy

jajka001_

hej ale niektori sa to sami nenaucili ako deti lebo nemali kde a neskor to ide coraz tazsie
takze v Patinciach hej? :)) sranda

bingham

to je hovadina...kazdy clovek to ma v sebe...ze vie plavat...to mas ako chodenie...len ked hodis cloveka do vody...a pred tym este nikdy neplaval...tak dostane strach(sok)...a potom zane trepat rukami nohami....ale na 100% ti mozem napisat...ze pokial nie si retardovana...tak kazdy clovek to ma v sebe...teda vie plavat...

ja som sa "naucil" plavat ked som mal asi sest rokov...v patinciach...isiel som do vody...a islo to same...su to uplne prirodzene pohyby...