co by ste robili so zenskou...

AdamKrt

A co tak jej len povedat, aby trochu ubrala, lebo to postupuje moc rychlo ?

Niekto moze byt taky nadseny z noveho vztahu, ze sa donho obuje naplno a venuje sa mu intenzivnejsie. Druhemu to pripada, ze moc tlaci... A uplne by stacilo len naznacit, ze je to moc rychle a ten druhy by to mozno pochopil a ubral hormon :)

0vecka

napisal som

"zatial ma len napadlo ze jej po skuske napisem alebo zavolam ze sa s nou xcem u nej porozpravat... donesiem jej veci a vyklopim to."

citaj cele...

Maoam

pisal si, ze uvazujes nad tym jej napisat

no neviem co sa da dlho planovat pri 4-5 tyzdnovom vztahu, proste to nevyslo, dones jej veci povedz jej preco a je to

0vecka

boze vsak to pisem ze pockam kym bude po skuske ... a donesiem jej veci ale cele skuskove cakat nebudem...zatial sa pozname tak 4-5 tyzdnov snad na mna rychlo zabudne....

inaq ak to niekto zazil nebudu tie donesene veci take ze to bude vyzerat ako kebyze to dlho pripravujem?

Maoam

0vecka maj aspon tolko chochmesu a nekaz jej skusku a nerozchadzaj sa cez spravu, ale osobne.

chlap, ktory sa rozide cez mail nestoji za nic

0vecka

u mna az po nejakom case ked som na nu prestal mysliet... asi rok ... ono predtym som si myslel ze som zatim a uz ju nemilujem a tak ale to bolo take ze som bol rok do nej velmi zamilovany a par tyzdnov po rozchode som bol uz len zamilovany... :)

inaq teraz som mal aj chut jej napisat ale nevim mi to pride take ... hlupy napad ...