Ako podľa vás musí vyzerať muž?

Excita

Ja som to uz pisala v tamtej teme. :) Prirodzene dobra stavba tela(nie napumpovany umelinami, fuj!), holohlavy alebo tmavovlasy, sneda plet. Sebavedoma, razna chodza a postoj. Musi byt dobre obleceny a navonany. Uhladenych metrosexualov, ci muzske vychudliny ozaj nemusim :-) Asi tolko co sa vzhladu tyka.

ivka333

mne sa pači napr. Tomaš Maštalir. Nieje nejak krasny ale proste ma pritahuje a napr. Jano Kolenik vobec.Je to pekny chlap ale nič viac.

Jery_L51

podla mna nemusi vyzerat podla nejakych presne stanovenych bodov... u každeho je to osobyte hoci každa žena ma nejaky ten svoj ideal... mne sa pačia vysoky( vzhladom k mojej vyške) mierne svalnaty tmavšie typy.. uplne milujem čierne oči a mierne zarasneny na tvari(len tak pokial to škriabe) čo sa tyka povahy nemam rada neuctu k ženam a povrchnost... a mal by mat vsebe daku tu dravost..:)

xy:)

co sa tyka vone, tak pekna jemna vonavka, antiperspirant pod pazuchami je samozrejmost, ziadny pot a cigarety vonkoncom nie :D

xdanielax

Hemi - ze cigaretami a potom :DDD fuuuu. Tak to ja nemusim. A nemusi byt prevonany, to je tiez divne. Mne sa paci, ked je chlap cisty a voni mu vyprate oblecenie :)

Kratke mini vlasky, pekne oci, usmev, dobre stavany :-)

Hemi

Chlap musí voňať potom a cigaretami ! :D Proste, musí to byť chlap, ktorý ma ochráni a s ktorým sa budem cítiť v bezpečí .
K tomu výzoru, ja milujem tmavé typy, tmavé vlasy, nie veľmi krátke zas, tmavé oči a opálená pokožka :) Milujem tak mierne namakané telo a výrazné lícne kosti, črty tváre. No a jednoznačne ma dostane chlap v košeli a rifliach :*

Maoam

ano je, ale tie zeny si to samy tak vybrali, kazdy si moze sam za svoje stastie alebo nestastie

ber to ako odstrasujuci priklad

vyborne, ze ty zijes inak :-) to sa tesim

angela85

ja viem, ja chcem aj iny zivot, robim pre to co najviac a moj priatel ma aj podporuje a pozna moj nazor, ale takato je situacia v mnohych domacnostiach

Maoam

angela85, mozes sa slobodne rozhodnut TAKTO NEZIT a zit inak, tak aby si nebola vyciciavanou sluzkou a este robit podradnu pracu 8h denne za par supov

mozes zit inak

angela85

viete co ma najviac zere, ze muzi chodia do roboty a zarobia celkom fajn prachy, su tam niekedy cele dni, potom na zene zostane cela domacnost, deti praca okolo domu, v zahrade, a este musi zvladat nejake podradne zamestnanie na osem hodin za par supov a potom muz sa vyvysuje ze ich zena vyciciava

to len tak na okraj toho zabezpecenia od muza