Fitnesscentrum Košice

Get Fitter

Ahojte girls !
Ako skuseny a pomerne informovany v tomto smere si dovolim tvrdit se ceny su pomerne rovnake vsade. V tomto pripade dajte na to ako, co za svoje peniaze dostanete. V nepolednom rade ako sa v danom gyme citite. Osobne mam skusenosti s InPulse a celkom ok na kosicke pomery. Ale ma sa otvarat aj posilka v auparku (odhadujem ale ze to bude nakladnejsie co sa tyka vstupneho).
Mimochodom, moje meno je Jojo Kmetko,som osobny kondicny trener, pokial by ste mali zaujem - individualne alebo skupinovo na sebe pracovat pod dohladom.
Pre viac info www.facebook.com. webka coskoro :)

Get Fitter

Ahojte girls !
Ako skuseny a pomerne informovany v tomto smere si dovolim tvrdit se ceny su pomerne rovnake vsade. V tomto pripade dajte na to ako, co za svoje peniaze dostanete. V nepolednom rade ako sa v danom gyme citite. Osobne mam skusenosti s InPulse a celkom ok na kosicke pomery. Ale ma sa otvarat aj posilka v auparku (odhadujem ale ze to bude nakladnejsie co sa tyka vstupneho).
Mimochodom, moje meno je Jojo Kmetko,som osobny kondicny trener, pokial by ste mali zaujem - individualne alebo skupinovo na sebe pracovat pod dohladom.
Pre viac info www.facebook.com. webka coskoro :)

jajka19

jajka5555

ja som tiež z Furče:D v Toryse by mali otvoriť nové fitko,ale čo som pozerala ceny,vychádza to dosť draho...takže neviem..

jajka5555

ja chodim do inpulse fitnes, je to pri tip tope.. mam to sice daleko z domu, ale je tam fajn, cena na permanentku 2,4, jednorazovy 2,8. rozmyslala som aj na furcou, kedze tu byvam, ale samej sa mi tam nechce, este som tam nikdy nebola

jankaaaaaaaaa

za tie peniaze si kup aj kvalitnu obuv na behanie, to je velmi dolezite
a veru tie fitnesska su drahe. spinning stoji 2,8e . a tak 3-4x do tyzdna na mesiac je to dost vela

abrhplus

tiež som si robila prehlad finess cientier a ked som zistila kolko stoji 2,50eur na 30 min alebo hodinu?tak som odstupila bola by som chodila denne behat na ten pás,ale čo už. na mesiac je to dost 75eur, a kedže som držgoš radšej budem chodit behat do ulic košic je to lacnejšie a za ten peniaz si kupim zeleninu ovocie šunku.