Má ten vzťah význam????

Príspevok v téme: Má ten vzťah význam????
winki

Ahojte...mám 26 rokov, moj priatel má 23. velky rozdiel viem poviete si, ale ja som od mala vyrastala v mladsom kolektive a aj teraz som tretiacka na vyske a ak mam pravdu povedat ovela viac si rozumiem s mladsimi...proste vecne decko.

ale k mojmu problemu sme spolu rok a mesiac. Zo zaciatku to bolo nadherne prvy mesiac krasa...potom sa zacali problemy....ja som potrebovala neberte to ako kontrolu ale chcela som aby mi napisal cez den aby zavolal...on to nerobil. kolkokrat som ho cakavala a on behal s kamosmi. Vlastne kazdy den je s nimi. robi na taxiku a stale je to cez vikend a potom nema na mna cas. S kamaratmi je kazdy den...fajčia travu s cim som sa uz zmierila vsak raz hadam dospeje...ale cele toto vyustilo do velkej hadky ked som mu napisala sms ked sa dva dni neozval ci ma fakt tak ignoruje a naco je so mnou...neozval sa nedvihal mobil...potom uz vytoce debilne sms a furt volacky lebo nedvihanie ma vytaca...nakoniec napisal ze vlastne ani nevie co chce nevie ci ma lubi a chce prestavku. Nato som mu povedala ze prestavka nema vyznam....teraz mam pred statnicami a potrebujem sa sustredit a nie mysliet stale na problemy s nim. dva dni to bolo fajn boli sme vonku bol u nas. Vcera zase viem ze spal po nocnej ale ked ani o stvrtej poobede o nom ziadna zmienka tak som prezvonila napisala co je s nim...odpoved oddychujem doma. Neskor o piatej sms prides vecer??? do siedmej ziadna odpoved co ma nasralo tak volam....zlatko prepac chcel som ti napisat idem s kamosom prec ozvem sa neskor ... o deviatej som mu uz napisala idem spat ked uz na mna seres a zas je koniec...ignoracia z jeho strany. Neviem ako to urovnat ja sa snazim ale vzdy mi to vydrzi mesiac a potom vybuchnem lebo on robi stale to iste a ja to neviem znasat dookola. Lubim ho a v mojom veku uz nemam chut niekoho hladat. Viem ze aj on ma ma rad teda citim to ked je so mnou....Neviem co robit. Som rak emotivny clovek a nedokazem len tak srat nato a byt v pohode ked sa neozve.

User_37597

"Lubim ho a v mojom veku uz nemam chut niekoho hladat."

ano tak na tejto vete som sa tak dobre zabavila ako uz davno nie :D
ty mas 26 rokov,nemas deti,vlastnu rodinu a ty uz v tomto veku nemas chut nikoho hladat? :D
odpadnem!!! hovoris ako by si mala 60 deti,3 rozvody za sebou,55 rokov.
moja rada znie ze by si sa mala nad sebou zamysliet a az potom nieco hovorit na druhych ludi.

Marsmeloun

ty máš 26 ???? :D :D no veru pravdu si mala ked si napísala , že si decko :D a podla toho článku ... bude tvoj priatel veru rád ked sa ťa zbaví ....:D skús si to ešte raz po sebe prečítať a popremýšlaj trosku :D ved tebe na nom vadí vsetko .. a že nechces uz nového hladať .,,,, podla mna by si mala ... a zjavne takého ktorého budeš viac zaujímať ....alebo zostaň v tomto vzťahu a vytáčaj sa dalej ... :D rob ako uznáš za vhodné ... ale dám tio jednu radu ... aj muž potrebuje svoj priestor ..daj mu trošku dýchať :-)

winki

Priatel má 2 ročného syna a jeho expriatelka od neho s nim odisla a teraz ma ine...ale maly je stale u nich...a priatel mi na vsetky moje poziadavky povie mam pracu mam syna nemam cas na nic ine....a to ma boli nakolko ja tiez nemam zivot v bavlnke a sice si vsetci myslia ze vysoka skola je dovolenka ale opak je pravdou tolko stresu a vybavovania a napriek tomu tuzim vecer objat jeho a len tak lezat v jeho naruci...on po dlhom dni radsej za kamaratom zhulit sa a ist spat.