problemy v skole

Príspevok v téme: problemy v skole
BashQa

ahojte ja mam problem taky ze ked by som najviac mala zamakat v skole:/ tak sa neviem donutit ucit sa na predmety ako su napr biologia a pod. doteraz to bolo take ze mi to vzdy islo ale teraz proste nicomu nerozumiem na matematike mam aj doucko a vsetko snazim sa a stale nic rodicia mi stale hovoria ze sa mam ucit viac ale ked mi to jednoducho nejde.. ja tomu nicomu nerozumiem preco sa neviem ani moc donutit..pomozte prosim

Iw

BasQa-na internete su o tom prednasky a clanky.staci ak pred ucenim vyvetras izbu a urobis nejaku fyzicku cinnost ci uz vynesies kos alebo si trosku pobehas po byte:)ked nezaberie tak sa najec ale iba do polosýta i paru glgov vody ak nezabera papkaj vlasske alebo ine orechy okrem arasidov ak uz ani toto nezaberie tak hladaj po internete..vela stastia

atm

biologia sa da nabiflovat a stredoskolska matika urcite tiez - nemusis tomu ani za mak rozumiet, proste sa nauc mechanicky krok po kroku ako sa jednotlive typy prikladov riesia. ak ti nevyhovuje ten co ta doucuje a nevies ho pochopit tak mu povedz nech ti skusi vysvetlit inac a ak to nepomoze tak si najdi niekoho ineho. inac donutit sa k uceniu musis sama, nikto iny to za teba nespravi, pretoze ani nemoze. ak sa ti nechce ucit, skus sa nejak motivovat, napriklad chod na nejaku tazku manualnu brigadu za minimalnu mzdu a predstav si ze by si to musela robit cely zivot. a ak sa uz donutis k uceniu, no aj tak nahodou budes prepadat, tak na tu skolu, predpokladam gympel, jednoducho nemas a budes si musiet najst inu, napriklad ucnovku (kadernicka, casnicka,.. je toho kopec)