Najlepsia a najhorsia studijna referentka

[zruseny20]

tak u nas maju strankove dni pre studentov 4x do tyzdna po 2hod/den.. proste cele zle.. urcite robia aj mimo tychto hodin v tych navalovych obdobiach ako zaciatok sk roka, skuskove, koniec roka.. ale inak sa podla mna pretrhnut rozhodne nejdu :D najma s tym ich pozitivnym a ustretovym spravanim.. ja viem, ze nie vzdy to maju lahke, ale kazda praca ma svoje negativa a to este neznamena, ze si budem svoju zlost a nechut vybijat na ostatnych

jankaaaaaaaaa

0vecka tak to asi zavisi od skoly. aj nase studijne oddelenie je otvorene kratko, teda malo hodin do tyzdna, preto ma napadlo, ze mozno robia aj mimo tychto hodin ostatne veci.. neviem pravdupovediac

0vecka

2 jankaaaaaaaaa ale tak ked mas toho vela tak nestihnes a hotovo... nikto ti hlavu neodtrhne u nas sa kluidne stalo ze uz semester tyzden bezal a my sme nemali rozvrh :) proste tam nieje ziadna zodpovednost...

Slobodna

štúdijné referentky totiž majú plné ruky práce s dennými študentami :) to nie je môj výmysel, to je ich vlastný názor a neviem čo sa čuduješ, pokiaľ viem, tak každá VŠ má iný systém.

Slobodna

čo rozumieš pod pojmom všeobecne organizačné otázky? Jednoducho u nás je to takto zariadené, najprv som si myslela, že to bude nevýhoda ale zatiaľ to funguje.

[zruseny20]

velmi pochybujem, ze nejake vseobecne organizacne otazky riesite priamo s vyucujucimi, ale budis :) zrejme mas nejaku specialnejsiu vs nez my ostatni ;)

Slobodna

ešte raz a pomaly :) index mám v elektronickej podobe, čiže mi ho nikto nepodpisuje. My problémy riešime s profesormi a nie so štúdijnou referentkou. A komunikujeme výhradne s profesormi mailom. Pekný večer.

jankaaaaaaaaa

tak podla mna tam robia aj mimo uradnych hodin. neviem teda, ale musi tam byt dost vela papierovaciek a vela prace v pc. hlavne pocas prijimaciek, vybavovanie ohladom indexov, triedenie papierov, prihlasiek, musia mat perfektny prehlad o studijnom poriadku, o vyucujucich o celom tom systeme atd. podla mna je to celkom psychicky narocna praca.. este k tomu ked si predstavim niektorych studentov, ktori sa ani nevedia vyjadrovat a povedat co chcu, co potrebuju.. tiez to musi byt na nervy. nase studijne referentky su niektore v pohode a niektore su len take kopky nervov.. ale niekedy sa ani necudujem ked vidim tie nekonecne rady pred kanclom hlavne na zaciatku ak. roka