chorý syn

Príspevok v téme: chorý syn
lea02

domnievam sa že môj syn má psychickú chorobu, má 23 rokov , pracuje, je šikovný, ale len čo dostane výplatu o pár dníju minie bez vysvetlenia, nič si nekúpi, neviedno kde peniaze dal, dáva ná mna domácnosť 100 Euro mesačne, to istérobil aj jeho otec s ktorý mso msa rozvidla, oni ak vidia peniaze už aj je po nich, za 4 dni minul celú výplatu a nestaral sa že má rodinu, bol alkoholk, ale syn nepije, prišiel triezvy, nič si nekúpil, viem že požičiava peniaze kamarátom ale či m uvrátia t oneviem.
Prosím Vám nemá niketo s tým skúsenosti ?

george303

Naozaj vtom moze byt milion veci mozno uplna banalita ale moze to byt vazne ... Ja osobne hram hazardne hry cca 5 rokov dotoho pijem atd atd ... ale cez den som slusak a nikto z rodiny netusi ake su moje zaluby ... Ked vecer odchadzam zdomu a hovorim ze idem si idem s kamaratmi zahrat biliard alebo s kamoskou do kina tak skutocnosti tym myslim ze idem do kasina hrat alebo ze idem chlastat do krcmy ... Klamem uz uplne automaticky a bez vycitiek ved naco hovorit pravdu aby sa okrem mna trapili este aj moji blizky ??

lenka1123

ved mu zdvihni mesacne platit na 200e aspon mu 100usetris
a ved ceny vsetkeho sli hore

a co robi ake ma zamestnanie?
a priatelku ziadnu nema?

popytaj sa jeho kolegov su snim v praci tam sa musel prerieknut len ci ti to povedia do oci

podla mna tiez je gambler

sweater

tak je jasne ze len tak nikde tie peniaze sa stratit nemozu, do kosa ich asi nezahadzuje, mozno ide v drogach, alebo automaty...

bibi123

lea02-moznoti je vela, na co moze minat peniaze... Moze mat frajerku, kolegynu, ktoru sponzoruje, poziciavat kamaratom, minat na prostitutky, ale aj drogy-sama musis vediet, co mas doma, ci ma povahu na to, aby ho ini zneuzivali alebo mal nejaku nerest... Skus mu navrhnut, aby si kupil nieco na splatky - pocitac, alebo auto,... To cloveka nauci rozmyslat nad peniazmi a nad vydavkami, lebo splatka nepusti...

lea02

je to jeho vec ale potom je aj moja vec či mu peniaze požiačim. A nemôže ísť o drogy? nespozorovala som nijaké príznaky. POvedala som mu nech mu vrátia kamaráti.Porozprávať sa s níám nedá, nepovie nič.

george303

Typujem to na zalubu v hazardnych hrach ... Never reciam ze poziciava kamaratom to su klasicke vihovorky gemblera ...

jajka001_

mozno si vyplatil dlhy, a zvysok mesiaca si poziciava. mozno gambluje. treba sa s nim porozpravat. ale je jeho vec, na co mina peniaze, nemusi ti to povedat. daj mu najavo ze si onho robis starosti.