Diskriminácia plnoštíhlych

Joo

anorekticka ci plnostihla ...... hlavne neurazat sa ,ked budes vyrovnana sama so sebou pochopis ,ze zivot prinasa rozne situacie ,ktore nas mozu posilnit ,ale aj oslabit
urcite si pracu najdes ,drzim palce ....... :-)

jahodka123

bibba - môže, aj nemusí. U nás nerobil nikto inej pleti ako bielej. A viem, že by si tu takého/takú ani nedali... Ale ako vravíš, všetci nie sú takí. U nás to tak žial je...

bibba

este jedna vec. som len napoly slovenka. som vraj krasna, aj som stihla a vsetko. a musim povedat, ze zatial VZDY mi dali pracu LEN cudzinci. vzdy. rasizmus???

bibba

ale nie kazdy je taky. ale co si myslim ja, tak nejde ani tak velmi o vedomosti a znalosti, ani o vzhlad, ale o sympatie na pohovoroch. sympatie zamestnavatela k uchadzajucemu sa o pracu. mozno hovorim zle, ale ako moze zamestnavatel vediet podla jedneho pohovoru, ktory z potencionalnych zamestnancov bude tu pracu vykonavat najlepsie a presne podla jeho predstav? nijak. takze kto mu je sympaticky najviac ma to.

jahodka123

Môžem povedať, že áno, je to tak. Nestretla som sa s tým ja osobne, ale napr mám takého šéfa, že čo na srdci, to na jazyku. A vždy dal komentár po každej, s ktorou mal pohovr a bolo to asi takto: 1. ej, to bola yebačka, tú by som dal. 2. no takú tlstú si sem nedám ! A podobne. Takže asi tak