20 brušákov denne

Príspevok v téme: 20 brušákov denne
CostaRica

mate niekto skusenost s bursakmi? rozhodla som sa denne ich cvicit aspon 20 vzdy vecer myslite ze sa mi takto aspom trosku zacne odburavat tuk na bruchu? mate s tymto nejake skusenosti? cvicili ste brusaky dlhsi cas? inak ma po nich dost bolý chrbat...a bojím sa ze nebudem mat pevnú volu a po par dnoch prestanem...dakujeeem za vase rady :)) nazory...

CostaRica

jasne tomu som uz pochopila :D ale aspon troskuuu na vytvarovanie brucha to je podla mna dobré...sak uvidim do vianoc ci sa oplatilo :))

xdanielax

CostaRica - aby si vyzerala ako kulturista, to by chcelo uuuplne iny pristup, neviem preco sa tohoto nezmyslu zeny tak drzia -ze budu mat svaly.
Nic sa neboj :)
Tuku sa ale najlepsie zbavis kardio cvicenim, nie robenim brusakov. To ti len spevni svaly.

CostaRica

xdanielax dnes som spravila 100 a mam dost!! teda ja nechcem vyzerat ako nejaký kulturista :D len proste nechcem mam brucho obalené tukom preto som s tymto zacala...

CostaRica

cize moze byt prvy tyzden 100 druhy tyzden 150 treti tyzden 200 a stvrty 250 (potom uz asi prestanem:D :(...len fakt sa bojim ze mi to brucho ochabne a inak zacala som tocit aj takym kruhom neviem ako sa to volá ale je to super...proste aspon 100 dnenne pre dobry pocit nic snad nepokazím...ci?

SašaTechnolo

20?:D prepač ale ak ti môžem poradiť ja som štíhla a keď urobím 250-350 brušákov na stroji tak pana boha! mam pevne brucho ako skala ale to preto lebo nemam tuk a som štíhla.
Naozaj začni 100vku potom hned na druhy večer 200 a potom predpokladam pride silna svlaovka tak daj 250 a potom by to už malo ísť.Prečo si proste nepustíš mp3 a necvičíš dokym vládzeš? tak je to the best!
Veľa šťastia!

wreck

costarica, nefixuj sa na konkretne cislo. ked ich budes robit stale rovnaky pocet, brusne svaly nebudu dostatocne stimulovane a nebudu mat dovod pevniet a pripadne rast.

a mysli aj na to, ze ked prestanes aktivne cvicit, zase ti ochabnu. staci ak vynechas 2 tyzdne a uz nedokazes urobit ten pocet opakovani, ktory si dokazala.

cvicenie nie je ze 3 mesiace zamakam a mam pol roka pokoj. to by tu chodili same telom dokonale bohyne. :-) ono je to viac zivotny styl.

a soffa ti pise dolezitu vec, ktoru sme nespomenuli - strava. ak budes prijimat malo polysacharidov, nebudes mat energiu na cvicenie. ak budes mat nedostatok bielkovin, nebudu sa ti mat ako regenerovat a spevnovat svaly. ak budes jest prilis vela tuku, nebude to spevnenie svalov vidiet. je to tazke, no. je za tym cela veda. :-)

soffa

bude ak ich budes robit 2 krat denne,rano a vecer(nie hned po veceri;-)je to len o zvyku.ak nebudes svindlovat,brucho spevnis,a samozrejme uprav stravu.

CostaRica

soffa? a po mesiaci bude nejaky efekt ked ich denne spravím aspon 100?...aach kebyze aspon cvici niekto vedla mna alebo so mnou :DD

soffa

20 srandujes?aspon 100 aby bol efekt vidno.a zvladnes to!my pri dvojfazovych treningoch sme mali tyzdnove testy,kde si ich za minutu musela urobit 55.a da sa to;-)