bolest brucha na pravej strane

Príspevok v téme: bolest brucha na pravej strane
citatel_nere

dobry den,
dlhsie(asi 2 mesiace) mam problem s obcasnou bolestou brucha na pravej strane. neviem specifikovat kde presne-asi vo vyske pupka az po rebra, na pravej strane.

bol som u doktorky-brali mi krv(bola OK), moc(OK), bol som aj na sone-mal som zvacsenu pecen, ostatne OK. tak som dostal flavobion(mam nadvahu).
na hmat bolest neviem lokalizovat.
bol som aj na gastro zaludka-tiez OK.

od vcera mam ale problem s tym, ze ma to boli stale, v noci sa aj budim a nemozem zaspat. pridalo sa ale aj to, ze bolest sa zvacsi po jedle alebo aj po napiti cistej vody. obcas mam aj pocit na vracanie.

cez den tu bolest nevnimam tak prudko, najhorsie je to v noci.

okrem toho flavobionu nic neberem. chvilu som skusal podla prispevkou tu aj isochol, ale v letaku mal, ze nie vhodny na poskodenu pecen(tak som ho pre istotu vysadil). bral som ho asi 3 dni, takze neviem povedat, ci mi pomahal.

ja by som aj isiel ku doktorke, ale ona ma nikam neposle...kam by som sa mal pytat?
ked som bol na gastro, tak tam som spomenul, ze ma boli aj ta pecen, ale doktor bol velmi namosureny a odvrkol, ze on tam nie je od pecene.

dakuejm za radu.

Milky

Mal som to iste.
Bol som samoplatitelsky na sone zlcnika a povedali ciste ako babatko.
Potom som tyzden co tyzden, noc co noc, najma okolo 2 v noci salel od bolesti.
Isiel zasa ako samoplatca a tam ze totalne zapaleny zlcnik, kamen ako prasa a ako mohli ten kamen zatajit. No a operacia ma neminula..
Moja bolest bola vpravo dolu, a vystrelovala obcas az do chrbta.
Zlcnik je svina, davaj si pozor. Urcite chod na vysetrenie.