socialna fobia - stretnutia v Bratislave

Príspevok v téme: socialna fobia - stretnutia v Bratislave
mach

zdravim,

boli tu nejake diskusie o socialnej fobii, takze kto ma podobny "dar", je v utorok o 17:00 v Bratislave a ma cas, mozete prist na stretnutie socialnych fobikov. Kona sa kazdy utorok 17:00-19:00, v priestoroch Ligy za dusevne zdravie, Sevcenkova 21, Bratislava - Petrzalka, blizko pri Zeleznicnej stanici a Danovom urade.

Zatial je nas 6. Tak ak sa bojite, tak pridte.

Viac info tu:
www.socialnafobia.info
Aj by som poprosil pripadnych zaujemcov, aby na uvedenom odkaze dali vediet, ze pridu - ide iba o to, aby sme sa nezlakli, ked pride niekto novy. :)

mach

Ach, keby som vedel robiť reklamu, tak napíšem "príďte a uvidíte". Ale nemám až tak čomu robiť reklamu, na prezentácie sme sa aspoň dočasne vykašľali, iba taká štandardná debata prerušená minútou (trápneho?) ticha.

Ale po Novom roku by sme tam mali mať aj psychologičku, minimálne už máme s konkrétnou psychologičkou predbežnú dohodu.

Inak je možné aj napísať na socialnifobici@googlegroups.com , asi je vhodné ohlásiť sa, ak chcete prísť, ale asi to nie je nutné.

mach

Program najbližšieho stretnutia je asi nasledovný. Prvú hodinu sa budeme rozprávať najmä o tom, ako sa žije so sociálnou fóbiou, čo nové sme zažili, prekonali alebo neprekonali v súvislosti so SF. Potom budú prezentácie - to sme sa pred týždnom dohodli, že si pripravíme. (Nič veľké, 5 minútové prezentácie.)

plo: Neviem, treba sa opýtať toho "sa", či neplánuje. Ale zrejme bude lepšie nečakať na "sa" a byť aktívnejší.