Najlepsi make up?

make-up??

ma niektora z vas skusenost s makeupom z lekarne? v akych cenach sa vlastne pohybuju tieto makeupy? tak do 20 eur ci drahsie?

*inko

vylepsenim affinitone? hmmmmm...hmmm..kedysi som affinitone pouzivala...teda..pouzivala..mozno tak trikrat, ved som bola samy flak
true match je zatial moj najoblubenejsi (ale to bol uz aj max factor/ lasting perf. a dermacol :D takze uvidim co este lepsie pride po true match:)

jankaaaaaaaaa

afinitone som pouzila par krat asi pred 5rokmi, true match pouzivam teraz, takze je mozne, ze sa bud zmenil ten afinitone, alebo sa zmenila moja plet

maruska123

true match je vylepsenim affiniton hlavne v tom zmysle, ze ma krajsi skleneny obal a pumpicku a celkovo loreal je drahsia kozmetika, ktora posobi nadpriemernejsie a hlavne tomu zodpoveda ten rozdiel v cene

ale inak ja som bola s nimi velmi spokojna

maruska123

mne prisli uplne rovnake, mala som ich doma subezne a dokonca ked som si dala na jednu polku tvare jeden a na druhu druhy, tak to bolo uplne take iste, ziaden rozdiel v kvalite

jankaaaaaaaaa

po afinitone sa mi robili mapy na tvary po par hodinach, robili sa mi suche miesta a supinky. po true match nic take ani po celom dni. povedala by som ze true match je vylepsenim afinitone

maruska123

affinitone a true match je detto to iste...za to dam ruku do ohna, uplne ta ista textura, slubuju uplne to iste, dokonca som mala presne taky isty odtien ako true match...a inak loreal a maybelline patria pod jednu firmu

make-up??

kopa mojich kamosiek ma afinitone a su s nim spokojne.. uz ho pouzivaju niekolko rokov a super.. mne zo zaciatku este celkom pasoval ale teraz uz vobec.. ziaden efekt z neho