Stres, co s tym?

Príspevok v téme: Stres, co s tym?
wolf_melotte

Mam teraz take obdobie, ze chce robit, bavi ma to (co sa tyka VS), potrebujem sa ucit a chcem, no citim, ze na mna posobi velke mnozstvo stresorov a ja ich nedokazem eliminovat, typ padom mi nevychadza vsetko tak, ako by som chcela. Toto posobenie sa zacina prejavovat aj fyziologicky. Posledne dni mavam v noci silne krce v nohach a obcas citim taku slabost od srdca, co po par sekundach hned zmizne. Snazim sa stravovat vyvazene, to jest cerstva zelenina, ryby, orechy, hydina a ovocie, mliecne vyrobky (pohybu mam tiez dost na cerstvom vzduchu, kedze MHD vobec nevyuzivam, no na normalny sport cas nie je). Na odporucanie lekarky, aby som sa mohla lepsie sustredit, som zacala uzivat rybi tuk. Krvne testy mam ok az na nepatrne zvysenu hladinu horcika a vapnika. Moze to mat aj s tym suvis? Ako sa lepsie branit stresu aby nezasahoval fyzicke zdravie?

RNG

Stres je velmi skodlivy celkove na zdravie a preto ho treba odstranit skor nez napacha rozne skody v tele. Mozes si to vyguglit, ako na to, pod slovom stres.Nemam vcas sa znova a znovas opakovat.