Dnesny vecer rozhodne - poradte prosim...

Príspevok v téme: Dnesny vecer rozhodne - poradte prosim...
anjelik123

Mala som tu viacero tem, hlavne Maoam vie, o co ide...Som s priatelom 3mesiace, asi po mesiaci mi povedal, ze na vsetko ideme prilis rychlo (co mu vsak nebranilo vyspat sa so mnou po tyzdni - uznavam, bola to moja chyba). Vtedy chcel, aby sme sa spoznavali nadalej, povedal, ze ma ma moc rad, ale nemiluje ma, vraj ma lubi ako sestru, ktoru nikdy nemal, aj plakal:(

Avsak tiez som z neho dostala, ze stale ma city k byvalej, stretavali sa tajne, mala partnera a dieta, moj priatel chcel, aby od neho odisla, ona vsak po 2 a pol roku takychto stretnuti, ked on jej dal na vyber, bud alebo, povedala bohuzial. Mesiac a pol na to sa zacal stretavat so mnou. Dala som mu vtedy tyzden cas, stale mi vsak pisal a volal, poslala som ho za nou, nech si urovna co citi, bol za nou v praci asi 5minut a vraj jej nenavrhol, aby to dali naspat dokopy, ale ona sa ho pytala, ci niekoho ma, tak povedal, ze ano a ona mu povedala, ze tak je to spravne, lebo ona by svojho partnera neopustila kvoli dcere a tak.On pocas toho ako sa stretavali aj spal s inymi, lebo ona si ho nechcela viazat, podla mna vsak keby ju miloval, tak by sa inej zeny nechytil, lebo ona s tym svojim tiez nespavala.

Po tom tyzdni sme sa dali naspat dohromady, povedal, ze ma lubi, a teraz po 3mesiacoch sme zasa tam, kde na zaciatku, citila som, ze nieco nie je v poriadku, nedokazala som mu otvorit srdce a dobre som tusila, vcera mi priznal, ze ju nemiluje, ale lubi mna aj ju, 50 na 50, ze ma nechce stratit, dnes sa mame stretnut a porozpravat a ja neviem co robit.Zdravy rozum mi hovori ze mam povedat navzdy zbohom, ale ja ho uz lubim a to velmi.

Poradte mi prosim, ja uz nevladzem premyslat:(

3nttt

boze anjelik ty mi prides ako take straaaaaaaaaaaasne velke decko...
alebo sa skor na tejto teme niekto dobre zabava...

anjelik123

No tak chlapec sa uvedomil, som zvedava, ci ja dokazem milovat jeho, lebo teraz to ja uz mam aj niekoho ineho:) s tymi muzmi sa treba len hrat, zasa sa mi raz nieco potvrdilo, horsie je, ze ked oni zacnu milovat, ja uz davno necitim nic:P taaaak asi si ani nezasluzim vztah:) zlomit moje srdce sa nepodarilo zatial nikomu, dufam, ze mi to vydrzi do konca zivota

anjelik123

Ja ho lubim, ale nemilujem.Laska sa vo mne rozvijala od zaciatku, pokial ju on nezabil tym, ako mi ublizil, tym, ze vtedy povedal, ze ma ma rad ako sestru, ze ma stale city k nej a potom o tyzden zrazu ma uz lubil ako zenu, asi si uvedomil, ze ma nechcel stratit, neviem.Proste skusam to s nim, ale necitim sa tak ako by som sa mala, ja velmi tazko odpustam...neviem, ci to ma zmysel davat mu sancu, mozno cas ukaze...

hasssy

anjelik nečítala som príspevky, ale približnie viem o čo ide... nemyslím si že si hlúpa, si len zaľúbená, to je všetko, ale zas pozri sa na to z tej realistickej stránky. Píšeš že ho neľúbiš - tak načo si s ním? Píšeš že s ním nechceš mať budúcnosť, a že je to dočasné, tak načo si s ním? Nemal by byť vzťah presne o tom že očakávaš od toho nejakú budúcnosť, a že toho človeka miluješ a chceš byť s ním, vysnívaš si s ním perfektnú budúcnosť? :)

Áno, ja keď som sa dala dokopy s priateľom, bola som do neho zaľúbená, aj on do mňa (teda aspoň som to tak cítila) a hoci nie sme spolu dlho, očakávame že tento vzťah bude mať perspektívu a že spolu budeme mať happy end... ak by sme boli presvedčení že to tak nie je, ale jeden z nás by bol, tak by sme to skončili, aby sme sa nebrzdili, mohli ísť ďalej...

Polož si základnú otázku - PREČO si s ním?

3nttt

a este nieco..pises tu ze ho nemilujes ale pritom si v tom az po usi.zrejme aj hlbsie. neviem si predstavit ze mam niekoho len rada (alebo ho dajme tomu aj lubim) a neham sa od neho takto ponizovat. pretoze tebe asi jedinej nepride ponizujuce ze chalan je vlastne s tebou ale zaroven ti este aj do ksichtu povie ze nevie ci chce teba alebo ju. neviem co ti na toto povedat...asi iba...OSTAN S NIM!!!VED TA VIDITELNE MILUJE!BUDETE MAT VELA DETI,PSIKA...KUPITE SI RODINNY DOM A MOZNO AJ PONIKA...A NIEEEEEEE...ON NEBUDE MAT URCITE MILENKY,VED UZ TERAZ TI SVOJU VERNOST A LASKU DAVA JASNE NAJAVO...

prepac.ale s tebou sa uz inak neda...

3nttt

Tak ja uz sa v tom nevyznam, vy s tymi svojimi ste sa zamilovali hned a vase vztahy su od zaciatku bezproblemove?

no vacsina NORMALNYCH vztahov je prave o tej zamilovanosti. teda aspon tie zaciatky by sa mali zakladat na zamilovanosti a mat oci jeden pre druheho. a nie ze ste spolu 3 mesiace a on vlastne cele 3 mesiace nevie co chce..teda vlastne vie...ja som mala tiez takehoto "frajera" ktoremu tiez nestacila jedna.ale mal aspon tolko slusnosti ze sa tvaril ako ma strasne lubi...ale ja mam na svoju sprostost na rozdiel od teba aspon dobru vyhovorku...mala som 15 rokov a rozum ako klasicka zamilovana pubiska...

blablabla

V prvom rade si treba uvedomiť, že najviac si to odskáče to dieťa, ak bude bez otca, myslím vtedy, keď bude staršie. Ak ti nebude prekážať, že ťa to malé v puberte znenávidí (čo určite áno!) tak s ním buď ak chceš. Ale ja by som to tomu dieťaťu nikdy neurobil, ale je na tebe (a hlavne na ňom!) ako sa rozhodnete. Podotýkam, že to je jedno, keď už oňho bývalá nestojí.

xxxxxxxxxxxx

a ty myslis ze preco sa vstupuje do vztahu? aby sme od zaciatku boli na pochybach? aby sme sa trapili??? :-D vsetci idu do toho s tym ze to vznika krasne a dufame ze to bude stale krajsie, ty do toho ides uplne opacne nerozumne...so smutkom a s tym ze ho nemilujes... akoze je to cele smiesne...

anjelik123

Tak ja uz sa v tom nevyznam, vy s tymi svojimi ste sa zamilovali hned a vase vztahy su od zaciatku bezproblemove?