neviem aktivovat internet banking v SLSP

xy:)

nie je potrebne skakat cez stol. ona ti poda klavesnicu a otoci monitor, aby si nan videla a mohla pohodlne tukat do klavesnice zo zakaznickej sedacky

jankaaaaaaaaa

v banke?? to co som mala poziadat pani pracovnicku nech ma pusti na jej stranu stola za jej pc ze si tam chcem vyskusat IB??
a nepredpokladala som, ze mi to nebude fungovat. asi dnes sa tam zastavim, ak budem mat cas

nnn

ahoj :) ten kód na ib nie je ten z toho prievitného papierika. Ale je to heslo ktoré si si zadávala pri zakladanie účtu že keby si stratila kartu, alebo keby ti ju ukradli a že chceš rýchlo zastaviť učet že ohlásiť to po telefone že zadáš to tvoje heslo.. tak to je aj na ib.. skús s tým heslom :)

daj vedieť či to ide:)

lost

Na SLSP bankomate sa mi paci, ze si mozes kombinovat bankovky :)
Napr ak chces 50eur, nemusis mat 1x50, ale 5x10 alebo 20 20 10 atd atd :)

jankaaaaaaaaa

mne to je v podstate jedno, pretoze mam studensky ucet, cize mam vsetko zadarmo v kazdej banke .. rozhodla som sa pre slsp, pretoze ma vela bankomatov, myslim ze aj najviac zo vsetkych bank

lost

Inac SLSP je celkom fajn banka.. Vyzera celkom solidne a nemaju nejake vysoke poplatky.. I ked sporiace ucty nema az take super ako ZUNO (ku dnesnemu dnu, ale to sa meni tak casto, ze clovek nikdy nevie :D )

jankaaaaaaaaa

tak ja zatial na tomto ucte nemam ani peniaze, zalozila som ho len nedavno, lebo stary som zrusila.. takze je mi to zatial jedni ci ib funguje ci nie..
ale inac by ma to tiez nasr... :D