Ako schudnut?

Príspevok v téme: Ako schudnut?
ELIZABETH11

Zdravím,
takže asi na uvod - som baba,mam 17 r. 168,5cm a 70kg ..chcela by som schudnut, minimalne na tych 60 .. velmi vela som v poslednej dobe pribrala, ano priznavam,jem mastne a nezdrave jedla,ale nie nejako prehnane ..ale uz som si uvedomila,ze je to so mnou stale horsie a horsie ..

viete mi niekto poradit ako efektivne schudnut ?? bude to tazky boj,ale verim ze sa podari

dakujem

angela85

netlac do seba tucne jedla a zacni sportovat, vzdy schudnes len vtedy ak tvoj prijem energie je mensi ako vydaj, ale tiez zalezi, aby to bolo skor zdravsie stravovanie

milacik17

elizabeth... no ja som chudla uz pred tym ale trvalo to asi 2 mesiace....potom som prestala a teraz som znova zacala....

elizabeth11

milacik 17

pesi chodim stale- domov,do skoly,z mesta , na nakupy ..vsade, byvam na kopci uplne hore , chodim behat so svojim psom na pole

ale dakujem.

ako sa ti podarilo tolko schudnut? ako dlho to trvalo?

Milky

Milacik 17
Ona nepotrebuje iba schudnut. Potrebuje i trosku chochmesu. Inak by nezakladala tristodvadsiatusiedmu temu o tom istom, s tym istym obsahom..

Elizabeth 11
Nechcem urazit, ale je to tak.

milacik17

ahoj elizabeth.. na tejto stranke je uz vela tem o tom ako schudnut na zaciatok by si sa mohla v tom pohrabat... no zaklad je jest vela krat za den a mensie porcie... povedzme tak 5-6 krat podla toho o kolkej vstavas a chodis spat ale aj kedy mas cas.. musis jest vela zeleniny a aj ovocia treba... to mastne a sladke sa snaz obmedzit...nie som zastanca toho aby si to uplne vylucila...ja mam tiez 17 a nebudem sa predsa tyrat... kludne ked mas chut tak si daj aj kusok cokolady ale radsej doobeda ako vecer.... ja si niekedy doprajem a uz som schudla z 89 na 80 .. ja som na tom odost horsie ako ty ale dufam ze sa mi to rozbehne a raz budem pekne stihla :D tak drzim palceky :D a zabudla som ze treba dodat sport to je jasne... viac cchodievaj peso a tak ..ono to hodne pomoze