Nudim sa v praci

Príspevok v téme: Nudim sa v praci
Nika2233

Mám problém a už si s tým neviem rady. Mám 22 rokov, priateľa na ktorom som podľa mňa závislá, aj keď je momentálne v zahraničí. Nonstop s ním musím byť v kontakte a nerobím nič len čakám na pc alebo na mobile kedy sa ozve. Ráno vstávam do práce v ktorej sa osem hodín denne nudím a som platená za nič, tým pádom som z tej nudy taká vyčerpaná, že doma sa už potom neviem k ničomu prinútiť. Chcela by som cvičiť, byť aktívna, no tá nuda a to, že už od rána viem, že môj deň bude opäť taký nudný a stereotypný ma hneď zabrzdí! Máte niekto niečo podobné? :(

liv99

Ked sa v praci nudis, tak sa skus pri nej ucit. Napriklad jazyk, alebo si citaj co ta zaujima, rozvyjaj co vies... Nudna praca je najlepsia prilezitost sa za tych 8 hodin nieco nove naucit. Tak to neber, ze sa nudis, ale ze mas prilezitost rast ;)

čerešňa

Prosím Ťa, to čo máš za prácu, v ktorej sa nudíš celých 8 hodín ? Píšeš, že chceš žiť aktívne, tak to urob a aj nasilu keď to inak nejde. Buď Ťa to odradí, alebo chytí. Do niektorých vecí je lepšie pustiť sa z donútenia. Vždy lepšie ako takto žiť a nemať z ničoho radosť či zmysel života. V práci máš kolegov? Skús s nimi niečo podniknúť.