čo to je ?

Príspevok v téme: čo to je ?
Andi585

prosim vas pomožte mi.....neviem o aku poruchu može ist.....
cely tyžden jem len tak,že jogurt a jablko na den,alebo ryža a jablko...velmi velmi malo..... v piatok vecer,alebo v sobotu do seba nahadžem neuveritelne množstvo jedla....a potom sa to pokušam vyvracat....ale nedari sa mi a tak to zostava vo mne vsetko.....potom sa tento kolotoč opakuje .... len raz sa mi podarilo vyvracat niečo malo...ale to zdaleka nebolo vsetko čo som zjedla.....anorexia to byt nemože,lebo to by som nemala take zachvaty jedenia....a kedže som to nikdy poriadne nevyvratila,tak ani bulimia....existuje aj ina porucha ?

DzanaFX

POZOR!! Jedz normálne cez týždeň, je jasné, že keď zješ toľkoto málo, tak to musíš doháňať...Jedz pekne viacečj cez týždeň a v piatok sa nebudeš prejedať, ak ti ide veľmi o postavu, tak jedz zdravo...Zeleninu, jogurty nízkot. ryžu, kuracinu, ovsené vločky, ovocie veľa, tuniaka...skártka racionálnu stravu...A kľudne s anajedz do sýtosti z toho nepriberieš, zapoj šport a neprejedaj sa hlavne nezdravými, takto nepriberieš a nemusíš chodiť vracať...Zastav to!! :/

Ewca.

Ano,je to bulimia.A zacina to pomaly,stupnuje sa to a robis stale horsie veci...a potom zistis,ze ta to uplne dostalo a nevies,ako sa z toho dostat.Vyhladaj psychiatra.Nestracaj cas na forach,venuj sa hladaniu odbornika.Drzim palce.

Deria

Ze mas zachvaty jedenia a potom sa nemozes vyzvracat? To ale este neznamena, ze nemas bulimiu. Pokial viem, bulemicky sa najedia, aby to mohli vyvratit a casto si pritom pomahaju prstom do hrdla. Vyhladaj odbornika, pokial nie je neskoro!

Maoam

ja som dnes videla v cakarni u vseobecneho lekara hned tri take baby, vek od 18 do 35,odhadujem...vsetky vyzerali strasne, vychudnute, smutne, kruhy pod ocami, siva plet, ale podobali sa, bolo ocividne, ze ide o PPP u vsetkych troch

je mi z toho smutno, mam pocit, ze vsade, kde sa pozriem je hrozne vela tychto dievcat a zien, akoby sa s nimi vrece roztrhlo, tato doba je zla

TeddyBear_zKE

ja mám úplne rovnaký problém.. aj som začala cvičiť,no mávam dni kedy sa proste musím prejesť a vyzvracať to aby som sa ukľudnila,pritom nemusím byť hladná

ladida

no to je pomaly prechod z anorexie do bulimie.kedze tvoje telo ma viac rozumu ako hlava,snazi sa vypytat si to vetko,co mu cez tyzden nedas.neprejde to,bude sa to zhorsovat a nakoniec sa budes prezierat vkuse.zacni jest ako normalny clovek a navstiv odbornika.