nová práca

Príspevok v téme: nová práca
aknel123

Zdravím Vás,

po 4 mesiacoch som si našla prácu. Je to niečo nové (nová pracovná oblasť) Zanedlho nastupujem. Mrzí ma ten pocit strachu ktorý teraz prežívam. Viem, že sa nemusím ničoho báť, ale zviera mi žalúdok a neustále na to myslím. Prosím napíšte mi nieakú radu, mám obrovskú trému....

aknel123

To máš pravdu asi by som nestresovala keby som mala ísť niekde do závodu a robiť celý to isté :) ale samozrejme aj to je práca a nedehonestujem ju.

Maoam

Laurina, tak to mozem len obdivovat, ja som mala doteraz dost tvrde zamestnania, poznam stavy uzkosti kvoli praci. Ale mozno som prilis labilna...

aknel123

Laurina moja myseľ si asi dokáže vytvoriť stres tam kde aj nieje, a som rada že som sem napísala potrebovala som o tom hovoriť teda písať :)

Lulu2011

aknel - dakujem, nemam momentalne taku moznost, mam na krku hypoteku a mam male dieta, potrebujem pracu tu a ked cosi nasetrim, potom mozem uvazovat o stovkach km :) ale tak stale si opakujem bude dobre, bude dobre, len tie noci bezsenne, niekedy je tazke na to nemysliet, nech sa ti dari v novej praci podla tvojich predstav :)

aknel123

Lulu2011 budem ti držať palce nech si prácu nájdeš, možno skús zmeniť prostredie ja som sa kôli práce niekoľkokrát sťahovala stovky km.

Lulu2011

ja som doma uz 5 rok a teraz si hladam pracu, mam uzkostnu poruchu, tak o to horsie, vobec neviem, ako to zvladnem, ale potrebujem robit, aby bolo na jedlo, len akosi sa mi nedari pracu najst tu na vychode :(

kazdu pracu som brala zo zaciatku ako stres, vzdy som aj na zaciatku z tých nervov ochorela, ale po mesiaci to uz bolo ok, neboj sa