Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

miskaTT

Ja ich stale beriem, lensom sa bala lebo mi troska meskali kramy, ale pred chvilou som dostala tak uz zo mna vsetko opadlo :o)

alzbee

miskaTT: nerozumiem presne, ako to myslis ? ked priatelovi ubehlo v case, ked si ich brala, tak si bola plne chranena. A je jedno, ci si ich brala tyzden, dva alebo mesiac-ucinok ochrany bol stale rovnaky. Samozrejme teraz, ked ich uz neberies a jemu by ubehlo, tak nie si chranena.

alzbee

miskaTT: pri ziadnych antikoncepcnych tabletkach nie je problem, ked ich baba uziva tak, ako treba :)) poznam baby, do ktorych chalan dava plnu davku semena a babo nemaju.

miskaTT

Jasne ze som ich brala poctivo, par krat sa stalo ze som meskala hodinku ale to snad neni az taky problem :)..vascinou mavam na treti den,v piatok som mala poslednu tabletku tak dufam ze uz zajtra dostanem lebo uz citim nejake tie priznaky..takze pri tychto tabletkach nie je problem s ochranou?
dakujem zatial :o)

miskaTT

Ahojte baby, chcem sa spytat na nieco ohladom tychto tabletiek, uziavala som ich okolo mesiaca a pol, a vtedy priatelovi \"ubehlo\" ... tak sa chcem spytat ako to je s ochranou s tymito tabletkami

anonymne

ja ich užívam 2 deň a už mám vedlajšie účinky zvracanie našťastie až po 4 hodinách kým sa liek vstrebe...asi kým si telo zvykne trvá to okolo 2 mesiacov.

monimoni

ja lyndinette 20 beriem uz 2 roky...a su skvele... iadne problemy...akurat teraz ma malu cystu a ak moje problemy nevyriesi rozplynutie sa cysty,budem musiet zmenit HAK,lebo.... nase telo sa vyvija a cca kazde 2 roky s ameni aj hladian hormnov, preto sa moze stat, ze si momentalna hak uz nesadne s tou vasou hladinou hormonov...asi ako u mna...s L. som velmi spokojna... budu mi chybat,ak ich budem musiet zmenit :)