Prečo zrazu priberám

Príspevok v téme: Prečo zrazu priberám
marionetka

...do takych 22 rokov bolo vsetko v pohode.Nemusela som sa absolutne snazit a jedla som co som chcela,mala som obdobia kedy som sa vobec nehybala a nic sa nedialo,vyzerala aj vazila som rovnako.Az minuly rok v polovici 22rokov to bolo-prisli vianoce kedy som dostala blby napad napiect asi desat druhov maslovych kolacikov a pribrala som cez zimu take tri kilecka.co by nebolo az take tragicke,tak som sa snazila hybat aj ked nie uplne pravidelne ale hybala.lenze zhodit to sa mi nepodarilo.aj stravu som si ako tak zacala strazit ale kila nesli dole a dokonca neskor,pocas leta a jesene az doteraz pomalicky po kilecku priberam!ja to nechapem...z nejakych 54kg na 61-62!A nehovoriac o tom ze mi to sposobuje hrozne psychicke bolesti a tazkosti :(...velmi ma to trapi.si hovorim,ze preco som vtedy nebola spokojna zo sebou.co by som teraz za to dala..Myslite ze je mozne ze medzi 22 a 23 rokom sa stal nejaky zlom v mojom metabolizme ze sa zacal spomalovat?tak odrazu?Dakujem za vsetky nazory!

Maoam

mohlo to byt aj horsie, to nie je tragedia, to sa da zhodit vsetko, ine by bolo, keby si mala 70 a viac, to by uz bolo ovela horsie

takto je to par kg, no boze, to do jari mas dole

ja som len upravou stravy a trochou pohybu dala uz dole na 56 za 4 mesiace...uz len 3...a bude to OK

u mna su to sladkosti :-( asi jediny a najväcsi problem

keby to nebolo, tak nemam problem

marionetka

maoam...uz som zacala,pekne zlahka,hlavne s tou stravou,lebo ja a pevna vola niesme moc dobre kamosky.zatial.pohyb ma bavi.len sa bojim tej situacie kedy to prvotne nadsenie zase zo mna zide,ako sa mi to stava.

sa hambim,bo som si povedala ze za zivot nesmiem prekrocit 60 kil (teda okrem prip.porodu) a toto uz je na mna moc...

xy:)

no a dodam, ze mam po 22, jem sladke, akurat davam pozor kedy, lebo ho zboznujem a nepriberam, takze sa neboj, ze po 22 je telo vhodne do srotu :)

Maoam

suhlasim, je to v tych malickostiach

malo vody cely den, vecer sacharidy, sladkosti.....

ja som si vedoma toho, ze keby ze nejem nic sladke, tych 53 uz mam davno...

len zavislost je zatial silnejsia ako ja :-(

marionetka

diky vsem za prispevky...mna prave stve to ze aj ked som doteraz zila tak ako som zila sa to ZRAZU zmenilo.neviem ci mi rozumiete.ja viem ze je dolezita pravidelnost a tak.ale az donedavna akoby sa ma to netykalo.jedla som co a kolko som chcela niekedy som sa aj dlhu dobu nehybala vobec a na vahe sa to vobec neodrazilo ale teraz uz sa to asi mojmu telu prestalo pacit...som s tym nemusela nic robit.preco tak zrazu?
a este raz dakujem ze ma tu ,,vypocujete,,a prip.mi poradite...

xy:)

ak si das pozor na to co zjes a kedy, budes sportovat, pit tekutiny, tak z teba tie kila pojdu dole tak, ze ani nebudes vediet ako

marionetka

...do jari chcem byt fit a a nechcem aby ma to stalo nervy tak ako pisu aj ,,kolegyne,, vo vedlajsom prispevku.

este raz to zhrniem:
Viem o tom ze moje stravovacie a pohybove navyky neboli zrovna idealne ale do urciteho casu to nevadilo az raz jedneho dna sa to zvrtlo a zacala som priberat...