Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

Maoam

Ahojte babule moje,
tak tie dni mohli byt aj u mna lepsie a krajsie, ako boli :-/.
Zdravotne :-////, inak tiez dost stresu a cele dni a tyzdne, ktore ma cakaju budu tiez take blbe.

Jedine, co mi robi radost je skutocnost, ze sa fakt drzim, co sa jedla tyka, som na seba velmi hrda.
Ale tak, zatala som sa.
Inak z toho, co som si predsavzala, nikdy nic nebude, ked nebudem dosledna.

Uvidime 31.05., snad to bude menej, ako naposledy.

Zelam vam vsetkym pekny den!

sloniatko

ahoojte baby moje zlate.lileek keby som ja jedla len tu zmrzku tak som stastna :)
baculka a ako noha?
helus ziadne mliecne?no skoda :(
lesnamacicka vitaj napis o sebe viac do toho!!
lolka malo si jedla.
maoam uz si zdrava?
marijam neboj zvladnes vsetko.
danka moja ty mi z duse hovoris predne uz musime sa fakt spamatat ved leto je fakt za rohom.
inak ja tieto posledne dni a nie len vikend nebudem radsej ani opusovat....sladke slane mastne...fuj a vcera uz padla posledna kvapka lebo tak mi bolo zle ze az takze dnes som si dala cistiaci den teda budem jest pocas dna len ovocie+zeleninka a zajtra neviem myslite ze je dobre keby som zajtra jedla len ryzu natural?niekde to odporucaju ale na viac dni co myslite?danka porad ty sa vznas v ttakomto :)

dana660xz

ahojte baby moje. ja som tak rada, ze osm v praci... :) cele volno som robila v zahrade ako taky otrok, lebo sme sa s priatelom spamatali dost neskoro, ze tam treba aj cosi robit. tak mam aj chrbat spaleny, ruky ma bolia, chrbat tiez a nohy ani nehovorim. a jedlo? no amen dolores. vyskocila som na vahu a krasa +1 kilo. jedla som na zahrade co bolo, a vacsinou sme si grilovali, jaj no ale mam este ms, takze hadam zide este to kilo dole. idem ja na ocistu a surovu stravu na 100% a hotovo. este som nevidela cloveka co by bol vitarian a pri tom tucny alebo chory.
babulky moje, nech sa vam dari, aj som bola na zahrade v plavkach cely cas a poviem vam, ze no fuj, samy spek a tie nohy ani nehovorim. takze hor sa do toho dnes aj na 300%. lebo ked chceme byt moc pekne v lete nemame uz narok an zakopnutia lebo o 2 mesiace su tu prazdniny. takze baby uz vazne zioadne prehresky :)
krasny teply den prajem!!!

lilekk

bre ranko kocky moje :)

ja som taka nasrana sama na seba, vcera co sa mi stalo isla som odniest do cistiarne kabat kde mi predtym jeden velmi drahy, novy uz znicili zafarbili ho na fialovo, reklamaciu museli uznat no nevratili mi plnu sumu a vcera? ta predavajuca normalne odmietla odo mna zobrat odev na cistenie a zacala po mne vrieskat!!! JA Som len kukala jak puk vykrikovala po mne ze ona nic nevezme odo mna a ze mozem byt rada ze mi vobec peniaze vratili...... no taka som bola nasrana ze som vecer o 9 nasledne zmrzlinu zozrala na nervy :(((( baby ja mam take nervy lebo mam este PMS, takze viete si predstavit som jak na hojdacke :(

baculka - jaaaj moja zlata si :) ale vidis nie je co obdivovat hnevam sa sama na seba :( ale Ty si papkala celkom vzorne :) ako ti to ide s vahou? :)

lesnamacicka - vitaj!:) napis kolko uz si schudla, a ako papavas ;)

lolka - teeeda, super! chvalim tomu sa povie silna motivacia ;)

baby napiste aj ostatne ako sa dari! a co ste papali :)

Helus

Ahojte baby ja si vas citam,vzdy ked pridem z prace,a vidim,ze sa dnes neprispievalo.
Lesna macicka vitam ta medzi nami.baby ja som mala poobede kavu + smotanu,a neprajte si vidiet to blvanie.No a veceru som mala 2 vajicka+ ladovy salat+ 2 paradajky.A bola chut na kavu,tak som si dala nescafe bez smotany a super,takze smotana skoncila v umyvadle,a budem si musiet zvyknut na tu chut bez mliecneho.Inac pijem zrnkovu kavu,ale skusam moc mi nechuti takto,ale bude musiet.Dcera robi barmanku,a vzdy chodim k nej na mnam kavu,tak som zvedava u nej.Inac ranajky bude grahamova bagetka+platkovy syr+ sunka+ salat,idem rano mimo domu,takze aj desiata bude taka ista,baby majte sa krasne.

lolka00

ahojte :)
na ráno som mala chlebík so šunkou a s redkovkou. Na obed som mala mandarínky potom neskor tekvicové semienka s jogurtom. A na večeru vajcia so šunkou a s redkovkou.
Vim že som mala obed trošku málo ale nebolo čo variť :)
My sme dneska vonku varili gulas ale nechcela som jesť . A na večeru naši opeklai klobasu :( dívala som sa ale držala som sa a nenajedla som sa :)

lesnamacicka

Ahojte chcela by som sa sem k vám pridať, mám 178 cm a momentálne 80 kg, už som dačo schudla, ale chýba mi pokecať si s dakým o chudnutí a tak, v okolí sa to nikomu nechce počúvať :D A chýbajú mi nápady čo zdravého a dietneho si uvariť, aby som nejedla stale to istee

baculka

helus to ti nezávidím bez mliečnych vecičiek, to sú jediné veci kt. mi vedia ako tak zahnať taký ten vlčí hlad

Ja som tieto dva dni nebola doma , bola som mimo takže som sa snažila stravvať ako tak
Včera raňajky 1,5 jablka , obed šalát ( kukurica, zel. olivy, ľad.šalát ) , potom až večera miska cestovín s kur.mäsom , kápion a kukuricou a potom večer asi o pol 12 asi 4 kokosky s medom + trochu zemiakov - bola som hore do 2 takže to na mňa nejako prišlo

Dnes raňajky aj olovrant ananás
Obed cestoviny s paradajkou, tvrdým syrom, vajicom
Večera nedeľná rezancový polievka a potom asi 2 koláčiky z kysnutého cesta s jablkami

Nebolo to tip top ale aspoň som sa tieto 2 dni ani raz neprejedla, všetkého som jedla fakt že po troške takže aspoň niečo

Marijam budem na teba myslieť :/

Inak Lilekk ja ťa tak neskutočne obdivujem ! ! ! ty si nezlomná :)

lilekk

:) kocky vidim ze ste rozlietane

Helus - tiez si myslim ze mas alergiu teda intoleranciu na mliecne vyrobky, som zvedava ako sa budes citit po tyzdni

moj dnesny jedalnicek:
R:6 fibre, cal Ol: grepova stava O:leco s vajcom oL: nizkotucny jogurt, vlaknina,grepova stava, caro V: zelenina, 2 vajcia na tvrdo, 3 platky sunky :)

mala som dnes strasne chute ale nesla som si nic kupit :D

Helus

Baby moje dnes som mala fajny obed to kuracie stehno,ale priloha bola namiesto tej kapusty lepsia mnamka.Na oleji osmazit cibulu,mala som aj kusok poru,potom supnut mrkvu nakrajanu na platky a ovegetovat,pridat sojovu omacku,trochu vegety,korenia,soli,a dusit a ked je to hotove,tak som tam supla na prehriatie fazulove lusky,a podavame.Super kombinacia,budem robievat castejsie.Idem do prace vecer si vas precitam.