Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

sloniatko

kristinka ale to je tak program skor pre sportovca..ty by si mala jest pestro zeleninku ovocie pecivo cerealne,ryzu zemiaky cestovinu z tvrdej psenice,syry,sunky z viac ako 90%masa,jogurty biele,vajcia,acidko atd :) a ako teda jes teraz a ako si jedla vtedy ked si to potom pribrala?

Kristinkita_1

To by som aj ja rada vedela prečo som to spat nabrala. :)
Ale dala som si urobit u jedneho trenenra vyzivovy program. Ten mi povedl ze mam v presnych davkach 5x denne jest - 100g kur.masa+ryza+vajicko(len bielko)+hrst zeleniny. A saamozrejme veeelmi malo soli. ze vraj toto zlozenie obsahuje vsetko co telo potrebuje a par kil mam dole.
Ale.... mne je vela tolko jest dva dni som to vydrzalaa citila som sa ozaj super a rano som mala aj o kilo menej. Ale je tazke vstupit sido svedomia.
No dufam ze tie zelene vlassy mat nebudem. Priatel schudol 18kg - ale makal zo sto ma 82kg.

sloniatko

iahoj kristinkita samozrejne ze si na teba pamatam :) aj na tie zelene vlasy :) :) a ako ti to ide?a preco si nabrala spat?napis :)
baculka aj zravka obcas musu prist neboj dobre bude :) drz sa!
lilekk z tej vahy si nic nerob uvidis o tyzden to bude ok :)
heluska ooobrovska gratulacia :) to je super a je to dost na to este nedavno si vahu nevedela za ten svet niekolko mesiacov ani pohnut a teraz?kraaasa :) :) :)

sloniatko

ahojte kocky moje zlate :) nemala som tieto dni cas bola som prec potom praca atd..ale hned si vas docitam :) ja sa mam dobre vcera celkom ok ale vecer som si dala susene banany :( dnes to ide dobre :) somzvedava co ste kecali idem si vas citat :)

Maoam

Heluska, gratulujem ti :-D.
Neviem, baby nejako zmizli odtialto a Danka stale nic :-//.
Snad nie je chora, alebo tak.

Ja mam dnes fajne jedlo cely den, mala som 500g jahod z trhu :D a teraz som jedla chilli-pecene zemiaky a k tomu kura :D.

Helus

Ahojte baby tak vidim,ze nikto ale ja som tu,adnes rano o -300g.Noo neni to moc,ale predsa nieco.Dnes som si nakupila cottage+ tvarohy,a zdrave vecere budu na svete stale so zeleninou.

Helus

Ahojte baby .
Danka je asi niekde mimo,ze sa nehlasi,to u nej nebyva vo zvyku.
Maoam,tie zdravotne veci uz som si zvykla,ze stale nieco.na mna raz aj hajzel spadne,taku mam vo vsetkom smolu.Ale nevadi,chodim do prace,a do zahradky,a aj vnucke sa venujem.Byvaju aj horsie veci,no nie?Ja som si na zajtra varila karfiolovy hrniec je to ako privarok,zajtra hodim receptus.Aj svokra bude jest,nie maso a knedlu,a potom mi tu hnackuje.Pijem este zazvorovy caj,a iídem spat vstavam o 5 tej,kocky dobru nocku.

Kristinkita_1

A pre upresnenie :) aby som nevyzerala ako anorektička. Som maličká, a mám problém s bruchom - asi ako každá. Chcem dať len dole stalych cca 2-3 kg aby som nelietala váhou hore a dole a aby sm sa konecne citila fajn aspokojna v rifliach.
Asi poznáte ten pocit ked rifle, ktore na mna pboli fajn počas šttúdia ledva zapnem a ked ich už mám na sebe a sadnem si.. hrúúza des. Všetko je vonku a vtedysi len nadávam akýý som nenažranec a že nemám pevnú volu.