Chemoterapia

pozri-

...raz davali v TV kde hovorili odbornici na vyzivu...
a uviedli priklad-na jednu kopku dali potraviny co jedia prasata a na druhu dali co je clovek...
...potom tieto potraviny posudili podla zivin a nakoniec urobili zaver
...to co bolo na kopke pre prasata-BY MALI JEST LUDIA
...a to co jedia ludia-BY MALI JEST PRASATA

napr.ked sa okroji jablko-okrojene jablko zje clovek-
slupku hodi prasatu
... ked muka sa pomelie-muka ide ludom-
otruby prasatu
a tak uvadzali priklady
...a vtedy som pochopila ze ty odbornici maju pravdu...

a obilniny mozno neliecia rakovinu-ale chrania telo pred rakovinou a aj dodaju vacsie mnozstvo zivin ako obycajna biela muka...
... celozrnne veci sa nedaju jest denno denne-pretoze potom moze dojst k tomu ze bude mat clovek malo vapnika.../pretoze tie otruby zabranuju vstrebavaniu vapnika/

nespokojni

Preco by mal zverejnovat zadarmo navod ako vyliecit rakovinu? Kolko penazi dostavaju doktori? Za mesiac zarobia tolko ako ini za niekolko rokov. Rakovina sa nelieci pazitkou ani bylinkami, to je jasne.

tepeceha

No ak poznas metodu na liecenie rakoviny a nesnazis sa ju zaviest v praxi, to nie je o teba velmi pekne. Ja netvrdim, ze sucasna strava v civilizovanom svete je zdrava, fastfoody su odpad sposobujuci choroby, ale tvrdit, ze obilne supky su protirakovinne, je pomerne odvazne :-)

- mira

Moja, pozri si štatistiky ochorení a porovnaj. Konkrétnu skladbu potravín a jej súvislosť s civilizačnými ochoreniami nájdeš podrobne rozpracovanú v Čínskej štúdii.