Kde kúpim kadernícke nožnice?

sivulienka

poviem ti ze 40€ je este lacna varianta... kvalita stoji aj 200€ ja som si kupila za 11€ zevraj kadernicke az potom som zistila ze to bola zbytocna a zla investicia kedze vlasy sa mi stiepili stale..rovnako mam problem s kadernickami

Nela41

Amanda bolo by fajn napísať skadiaľ si, určite sa potom nájde niekto kto ti poradí dobré kaderníctvo :) Ja som tiež mala obrovskú fóbiu, ktorú som prekonala 3 krát a furt to dopadlo zle tak len rástla moja fóbia. Ale našla som v meste viacej dobrých kaderníctiev a už je to v pohode. Veď treba pozerať aj na to čo robí žena s nožničkami nie zatvoriť oči a keď budeš vidieť, že bere nejak veľa treba povedať ona ti z ucha neodhryzne a budeš spokojná. Vždy je najdôležitejšie dobre povedať čo chceš. Keď sa bojíš že ti ubere z ofiny napríklad viac ako by mala treba na to upozorniť a o to bude opatrnejšia ver mi :)

Amanda A

dakujem vám všetkým, čo ste reagovali. No ono je problém že ja už po x zlých skúsenostiach v x kaderníctvach a u x kaderníčok aj známych, mám normálne fóbiu sa niekomu zveriť pod nožnice. Chcela som si preto kúpiť kvalitné nožnice a strihať sa sama ako kopec mojich známych ale ak je to takáto pálka, tak neviem neviem čo teraz...

blondula

ja by som si ich asi objednavala cez nejake kadernictvo ako z internetu ! ja nepatrim medzi internetovych zakaznikov :DD