Prosim pomoc !! / moje vlasy

PS : Stef

Pokús sa nájsť na trhu niake prípravky totiž bola to veľká chyba s tým chudnutím hlavne pre vás .... skúste aj vitamín BEKOMPEX " B " mal by to aspoň troška zmierniť

ricky

a mas menstruaciu?lebo ja stale nie...moze to byt aj z toho ja berem revitalon uz tretie balenie brala som aj zinok a tiez si natieram alpicort f.vraj to chce cas ale ako prepacte takmer rok jem ukazkovo a vidite.ja uz netusim co orbit kazdy mi len povie ze sa neucduj ze ti padaju ale uvedomuje is niekto ze to je uz moc ldha doba a ze by to uz malo byt v poriadku:(

Annika1987

presne ako pise ceruzka, hlavne zinok ale patria tam aj nejake dalsie vitaminy, a treba to uzivat dlhodobo, aby sa vysledok dostavil, urcite ti to pomoze

ceruzka231

jasne, nemusis hned revalid.. staci napriklad zinok - taky silnejsi, mne pomohol.. ja som vsak vyskusala aj ten revalid, aj od vichy.. teraz mam tiez nieco z lekarne a klop klop, zda sa, ze zabera.. treba len poskusat a cim skor, tym lepsie :)

Annika1987

urcite tlac do seba vitaminy, nemusis si kupit hned Revalid, staci si kupit jednotlive vitaminy, ktore zabranuju padaniu vlasov. v lekarni ti urcite poradia, ktore to su a ako ich davkovat, a aj si ich tam rovno kupis. a urcite si nefarbi vlasy!!! a nefenuj, netupiruj!!! a ces velmi setrne.

ricky

taks s tymto mam aj ja problem...presne pribrala osm 9kg zatial a stale padaju...padaju uz rok...a som zufala...tiez by som rada vedela kedy to skonci...