Zásnuby švagrinej bezo mňa?

Príspevok v téme: Zásnuby švagrinej bezo mňa?
eweni

Ahojte, s mojím priateľom sme spolu asi rok aj pol, s jeho švagrinou máme dobrý vzťah, vždy sa máme o čom porozprávať. Dnes má zásnuby a mňa na oslavu ku sebe domov nepozvala. Aj napriek tomu, že o jej svadbe sme už hodili viackrát reč a ukázala mi aj obrázok snubného prsteňa. Neviem čo si mám o tom myslieť.. Myslela som si, že po roku aj pol čo sa poznáme a keďže som priateľka jej brata by som mala byť prítomná pri takejto príležitosti. Alebo nie?

pravy huhu

No vidis. Preco to teda nadas do tem nesuvisiacich so zdravim? Myslis, ze tu nejakeho normalneho cloveka zaujimaju zasnuby tvojej svagrinej? Ked, tak hadam len nejakych zufalcov. O mna sa nemusis starat, ja sa uz nejako zariadim.

regina92

Diskusia je na tému, Zásnuby švagrinej bezo mňa. Evidentne nebude o zdraví. Ak chceš niekomu, kto tvoju radu súrne potrebuje, pretože má vážny zdravotný problém poradiť, máš na výber mnoho tém ohľadom zdravia, nech sa páči:)

pravy huhu

regina,

nepovazujem sa za zachrancu. Len ti pisem, ako sa veci maju. Chces teda povedat, ze toto je forum o svagrinej svadbe a nie o zdravy?

regina92

pravý huhu, ak by som mala vážny zdravotný problém tak asi nevypisujem na fóre, ale idem za lekárom a hľadám pomoc odborníka nie laika.. takže mi sem nepíš, že odoberám tým čo majú vážne problémy pomoc a už vôbec nie to, že zahlcujem fórum chujovinami. Keby si ty bol taký záchranca, tak teraz nepíšeš do mojho fóra ale do takej diskusie, kde to naozaj ľudia potrebujú:)

pravy huhu

regina,

sem chodia aj ludia s vaznymi zdravotnymi problemami. Ak zahltis toto forum vselijakymi chujovinami, potom sa moze stat, ze ten, kto naozaj potrebuje surne radu ju nedostane.

regina92

Skoro v každej jednej téme na fóre sa objaví niekto, kto si myslí, že daná téma rieši blbosť, že je to pičovina a smeje sa na nej.. avšak ak napríklad ja natrafím na tému, ktorá sa ma netýka, o ktorej si myslím, že je malicherná, ku ktorej nemám čo povedať, tak v nej asi nebudem oxidovať:) je to také ľahké.

jajka001_

tak kamoska ti to snad vysvetlí. aj ked mohla ti to vysvetlit aj pred zasnubami, nech nie si smutná
vezmi si ze ked ty by si robila zasnuby, zavolas svojich rodicov, surodencov - a vsetkych ich partnerov, on detto, rodicov, surodencov, ich partnerov...pokial nie su zobrati,nie su rodina, aj ked ty ten pocit uz mozno mas.