Mam strasny zivot

Príspevok v téme: Mam strasny zivot
Lienocka3333

Cawte pomaly si to tak uvedomujem ze aky mam zly zivot,budem mat uz 20rokou,priatela nemam,moja mama dlhodobo pracuje v zahranici takze s nami doma nieje,rozviedla sa,mame blbych obidvoch otcou,nikto z nasej rodiny nam nepomaha,financie nemame vobec,na vianoce darceky nedostavame,som rada ked mam pistacie a kofolu:Da v penazenke 50centou,a som sama bez kamosou,bab chalanou:(STRASNE by som cchcela mat vela penazi a chodit na dovolenky cestovat spoznavat tento svet a nie sediet doma

Lienocka3333

vidis uver si zobrat ma nenapadlo,lenze moja mama to nechce,lebo KED PRIDE o robotu nebude to mat z coho platit,tak ked mas dobre zarobky sa to oplati,ale ked lendva vychazdas z primom a este davaj banke len tak 200e mesacne tak je to o dusu:D

Lulu2011

uff, ze mama kupit byt, no niekto ma to stastie, ale aj my sme mladí a mame hypoteku na krku na 30 rokov, nemal nam kto kupit byt, ved byty su od 50 000 eur vyssie, (kde byvame) nie vsetci rodicia maju na taku pálku a zijeme, keby sme mali cakat, kedy nam rodicia nieco kupia, sme na ulici, proste taky je zivot, dokoncit skolu, zarobit si, alebo vyhrat Loto, ina moznost nie je :)))

konica

Ved dobre, tak si na to zarob. Ci chces, aby si sedela doma a cakala, kedy ti na to mama krvopotne zarobi a predlozi ti to na striebornej tacke? Trochu egoisticke nie?

Lenkaaaaa2

chodim do skoly:D,ale tak strasne chcem byt bohata mat krasny velky dom,svoju izbu zariadenu mat tam vsetky svoje veci,pekne sa obliekat a chodit na dovolenky,kto by nechcel?

lilliiiiiiii

lienocka3333:)
prepac, ale toto mi smrdi sebalutostou, cim ta nechcem urazit, to nie, len dievca, mas 20rokov, co tak postavit sa na vlastne nohy?:)

Annika1987

ked som mala 18 rokov, zila som s rodicmi, nosila som oblecenie nie po starsich surodencoch, ale po mojich rodicoch, rifle po otcovi a tak, proste hastros, nemali sme skoro nic
nikdy som im to nezazlievala, vedela som, ze ak nieco chcem, musim si zarobit sama, a zarabala som si na brigadach od 15 rokoch
teraz som uz dospela, zijem zatial sama, mam byt, auto a poznam hodnotu penazi
snad sa podari dospiet aj tebe