Mam strasny zivot

Príspevok v téme: Mam strasny zivot
Lienocka3333

Cawte pomaly si to tak uvedomujem ze aky mam zly zivot,budem mat uz 20rokou,priatela nemam,moja mama dlhodobo pracuje v zahranici takze s nami doma nieje,rozviedla sa,mame blbych obidvoch otcou,nikto z nasej rodiny nam nepomaha,financie nemame vobec,na vianoce darceky nedostavame,som rada ked mam pistacie a kofolu:Da v penazenke 50centou,a som sama bez kamosou,bab chalanou:(STRASNE by som cchcela mat vela penazi a chodit na dovolenky cestovat spoznavat tento svet a nie sediet doma

2565

Ja by som ťa chcela vidieť o 10 rokov neskôr, keď si budeš sama zarábať na seba, budeš mať svoje deti, ako potom budeš peniaze rozhadzovať... Ako 35e na jeden den sa mi zdá dosť veľa. A aj ja si myslím, že sa véééééľmi nudíš a vymýšľaš si tieto hovadinky. Možno ti mama nedala na vianoce zlaté hodinky, alebo auto, tak si na ňu naštvaná a takto si to kompenzuješ, aby ťa tu každý ľutoval... Ani mne moji rodičia nekúpili ani auto ani byt, a nie som na nich naštvaná, skôr som hrdá na to, že som si svojimi rukami zarobila na to, čo teraz mám.

[zruseny20]

matka nie je povinna kupovat ti byt.. to, ze ho chces, lebo by ta jeblo byvat s nou je cisto tvoj dusevny problem :)

Lienocka3333

je to pravda vobec mi nezavola,ja s nou nic nechcem matchcem mat peniaze od nej a pokoj AKO MYSLIM NIE NA VIANOCE aby mi byt kupila ale vseobecne do buducnosti ked uz s nou nebudem byvat hadam do 30tky s nou nebudem byvat ved by ma jeblo

[zruseny20]

Lienocka ja mam taky blby pocit, ze nevies co od nudy cez prazdniny a len trepes :D

Najprv sa stazujes, ze mama ti nevie kupit byt a potom, ze naposledy si dostala pred dvoma rokmi darcek na vianoce suchy rozok :D

Lienocka3333

Boli sme so skolou vo viedni ani tam som nesla lebo moja maminka nemala ubohych 35e na jeden den,ako ja tak moju matku nenavidim,lebo je prec vkuse ani nam doma nevari proste absolutne sa o nas nestara,na vianoce nam nic nekupila uz dva roky naposledy nic mozno tak jeden rozok

angela85

no vselikade, brigadovala som aj ako postarka, aj oberala jablka, aj v obchode no vselikade a este som doucovala matematiku a este raz aj v banke

[zruseny20]

ja mam tiez rada zihlavove sampony za 50 centov :) mi robia ovela lepsie nez tie drahe.. a to zvycajne na kozmetike nesetrim..