Kto sa zoznámil cez net?

Príspevok v téme: Kto sa zoznámil cez net?
biela mačka

Ahojte, tak v prvom rade všetkým prajem krásny rok 2012. Chcem sa opýtať, že či niekto z vás, prípadne vašich známych sa zoznámil cez inzerát, či už na nete alebo v novinách a ako je s partnerom spokojný, lebo je to bieda. to platí aj pre mňa, keby som bola komunikatívna a extrovert, nájdem si aj iným spôsobom. Ale čo sa týka mužov, ktorí si hľadajú cez net, buď píšu cez mail sproatosti, alebo si riadne neprečítajú koho hľadám, alebo hneď chcú ísť na vec, prípadne vôbec nechcú sex. Čo sa vás týka, zaujímajú ma hlavne tí, ktorým partnerstvo cez inzeráty vydržalo desať a viac rokov. Ďakujem.

AdamKrt

biela mačka Dnes 22:10 - o com pises, kde si to pisala ?????? Ved stale pises, ze by on mal mat byt, ze by sa nesnazil, atd...

jajka001_

ak budes mat vlastny byt, a nastahujes si tam chlapa, aspon nemas problem sa chlapa zbavit ked vam to prestane klapat

biela mačka

a nenapísala som náhodou, že spolu??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

AdamKrt

biela mačka Dnes 21:53 - a co tak si zabezpecit ten byt SPOLU ;) Nie kazdy caka a je nadseny, ze by ho zena vydrziavala, ale na druhu stranu vela muzov tiez nema dobry pocit z toho, ak zistuje, ze ich partnerka je na peniaze az tak, ze ak nemaju byt, nema o nich zaujem.

Si zober, ze taky muz nemusi mat vobec byt. Co ked ma vsak nan nasetrene, alebo vlastni nehnutelnost ? Nebude ti to vesat na nos...

To mi pripomina taky vtip:
- mlady muz ziada mladu zenu o ruku a ta mu povie: "Mas bavoraka v garazi, mas 2 poschodovy dom ?" A on jej na to, nemam.... Dojde muz domov, rozprava sa s otcom, ako dopadol a on mu poradi: "Vies, to Ferrari v garazi mozes predat a kupit bavoraka, ale nemysli si, ze tie 4 poschodia budeme pre niekoho burat..." :-D

jajka001_

a čo sa akoze ma snazit? nerozumiem. sak uz nemas 20, muzi v tvojom veku ak boli rozumni, uz nieco nasetrili a nieco na svoje byvanie maju. ty v tvojom veku by si na tom mala byt tak isto. co nemas ziadne uspory?

AdamKrt

biela mačka - Dnes 21:18 - nadavaj si sebe a svojim tzv. skoropartnerom. Ja som to nemyslel ako urazku, ale dobre. Len prostre ocakavas, ze muz bude za teba financovat to o co sa mate starat obaja spolocne. A tak si co bude mysliet ? Ze si zlatokopka. A je jedno, co si mala v minulosti za vztahy a ako to v nich chodilo.

Kamarat mi povedal presne toto iste, akonahle ziskal byt, zacal enormny zaujem zien a v kazdej druhej videl zlatokopku. Takze, ak si myslis, ze budes cakat na bobku a niekto iny to za teba oddrie, tak snivaj o zlatom princovi na bielom koni... Snad si na rozpravky uz velka.

To bola zjednodusena metafora, ze on donesie do vztahu peniaze a ty holy zadok. Ako rovnica mu z toho bude hrat, peniaze, sex.... nevidis ziadnu podobnost, ze ak ta bude povazovat za zlatokopku, tak v jeho ociach budes len prizivnicka, ci vypocitava zena iduca po peniazoch /za sex/, co je najstarsie povolanie ?

Tymto to nechcem o tebe tvrdit, len hovorim, ze neni problem, ak mas take ocakavania, ze sa tak budu ti dobri muzi na teba divat, lebo nemaju to v hlave vymlete, aby skocili na prvy spek :)

biela mačka

Adam, ty duševny chudak, ja som mala jedneho partnera 9 rokov a jedneho, čo som chcela sjkusiť, či dokažem mať sex bez lasky, zistila som že nie, takže dvoch...tak do riti, o čom točíš?