zapachajuci zalud

Príspevok v téme: zapachajuci zalud
xxxyyyzzz

Dobry den, mam taky problem, v podstate uz niekolko rokov, ze nech si akokolvek dokladne vycistim penis (zalud) stale zapacha. Bol som s tym aj u dermatologa a urologa, povedali mi ze je to normalne a je to treba len riadne umyvat. Podla mna to ale normalne nie je, pretoze ten zapach je fakt odpudzujuci. Este ked som bol mensi tak som nejakym sposobom (uz neviem ako som na to prisiel) prisiel na jednu metodu, ktoru pouzivam na zlepsenie mojho problemu. Zalud a vnutornu stranu predkozky si jednoducho natieram pityolom, po 24 hodinach zapach uplne zmizne, avsak iba na dobu asi 48 dni. Potom sa pozvolna vracia avsak na stvrty den je to opat \"neznesitelne\". Vietemi poradit, v com moze byt problem, resp. mozem trvale pouzivat pityol? Dakujem

paganstorm

tak použivaj pytiol, ten ti uškodiť nemože, akurat, keď budeš očakávať romantický večer, neodporúčam ho daný deň použiť-nechutí najlepšie

blondula

preco vy chlapi nepouzivate mydla na intimnu hygienu ?? to sa hanbite kupovat ?? sak to nie je len pre zeny !! :DDD ja uz roky pouzivam intimnu hygienu.mne skodili sprchace a mavala som svrbenie,uz to nemavam...

xxxyyyzzz

No tak vdaka za radu, "pindura" si umyvam minimalne dvakrat denne, kedze sa dvakrat denne sprchujem.. Ja fakt nemam ziadny problem s hygienou, v podstate vobec nesmrdim, iked sa spotim, ten pot vobec nesmrdi tak ako inym chlapom. Akurat s "pindurom" mam problem, a to chcewm vyriesit.

muchacc

Ocuj xxxyyyzzz.
A to ako casto si pindura umyvas?

To mas skoro ako so zubami. Zjes nieco, nieco sa ti medzi zubami zachyti, neumyjes na noc, rano to je uz v rozklade, a po dvoch dnoch neumyvania zubov mas zumpu v ustach.

A teraz si predstav, ze ten tvoj pindur - ked curas, tak ti tam ostava troska mocu, potom pot, potom nejake sekrety ... a to vsetko je skryte skoro vo vakuovej predkozke vo vybornej teplote.
Po 2 dnoch to musi byt ako ... .
Teda - dokladne ale len tekutou vodou si umyvaj pindura a predkozku (spodnu cast). Po curani si koniec utri do toaletaka, aby si to mal co najmenej vlhke a men si trencle, ked ti do nich cvrkne :-).
A ziadne chemikalie na to nepouzivaj, este sa ti tam vyhodi nejaky exem alebo znicis prirodzenu povrchovu strukturu koze.