kamarat mi uz lezie na nervy..

Príspevok v téme: kamarat mi uz lezie na nervy..
mirkas24

mala som idealny vztah s byvalym kolegom(26), pozname sa uz asi 5 rokov, ja mam 24. Sadli sme si ako ludia, vedeli sme si spolu sadnut na kolu a kecali sme spolu aj 8hodin, avsak stretavali sme sa sporadicky, tak raz za 3 mesiace. Pred polrokom sa rozisiel s frajerkou a od vtedy mi sustavne nadbieha. Nakolko ma fyzicky nepritahuje a ma vlastnosti, ktore mi ako kamaratke nevadia, no vo vztahu by som pre ne zabijala, tak spolocny vztah vylucujem, on mi stale vypisuje, aka som krasna, inteligentna, vtipna a same cmuk a fnuk a mne je uz z toho uplne zle. Stale ma niekam pozyva, no mne uz dochadzaju vyhovorky, mam vlastny zivot, partnera a nechce sa mi s nim travit kazdy vecer.. Co uz mam s nim robit, nechcem ho stratit ako kamarata, ale ako napadnika ho uz ale neznesiem:-(

jajka001_

hm...tak to sa naozaj takto vyhovorit nemozes...fakt neziarli? :) vobec mu nevadi ze chodis s nim von? tak skus nereagovat na tie jeho lichotky tak ako to ocakava, otoc to nejak naopak, najprv si sa asi usmievala pri tom, teraz asi uz nie, skus sa ho pytat a čo, babu uz mas? a na jeho ze si skvela a krasna vzdy nenapadko spomen svojho priatela a aky je uzasny a aky je rad ze ta ma...napriklad...reaguj ako kamoska, nie ako potencionalna priatelka
mna by partner s inym muzom von nepustil :)

mirkas24

jajka len on vie, ze priatel nie je ziarlivy a von ma bezproblemovo pusta... tu je rozdiel v tom, ze ten kamarat pozna vsetky detajly mojho zivota, partnerstva, preto nemozem teraz v tomto klamat, alebo sa vyhovarat...

jajka001_

mu napis ze nemozes ist s nim von, ze by sa to priatelovi nepacilo a nie je to vhodne, ked mas vztah. ze mozte ist von ale aj spolu s tvojim priatelom

mirkas24

bojim sa, ze sa urazi, alebo si bude mysliet, ze si namyslam, ze ma chce... mozno take sms pise aj ostatnym babam-mozno je to dnaska normalna, v chlapoch sa uz nevyznam, ale mne to prekaza...
tpch on vie, ze s priatelom to nie je idealne, ale vie, ze ho lubim...